Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona_Stardooll

Stardoll - sztuczki

Polecane posty

Gość sehilsehilsehilsehilsehilsehil
Pisałem żebyście przestali kłamac jedynie Animex mie kłamał sam sprawdziłem i to prawda mam 95 sd za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuliaMisia_xD
A mi ten kod na 95 sd nie dziala to jak to jest ?? ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusia_xd
Ale jak wcykac ten kod bo nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigi961
jak dzwonie to muwia ze polacenie wybranym numeremdlanumru do kturego dzwonisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigi961
tak nic nie porzera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrysia3200
Darmowa suknia z filmu "Alicja w Krainie Czarów" Suknię Alice White Queen Dress można otrzymać poprzez bramkę myproxy.ca. Najpierw w okienku na adres wklejamy http://www.stardoll.com/en/contest/view.php?id=370 a gdy się już zalogujemy na stardoll to w okienku na adres wklejamy http://www.stardoll.com/en/contest/finish.php?id=370 UWAGA! KAŻDA TEGO TYPU DARMÓWKA DZIAŁA JEDYNIE DO ZAKOŃCZENIA DANEGO KONKURSU!!! JEŚLI DARMÓWKA PRZESTAJE DZIAŁAĆ TO ZNACZY ŻE ZGŁOSZENIA DO DANEGO KONKURSU NIE SĄ JUŻ PRZYJMOWANE A KONKURS SIĘ ZAKOŃCZYŁ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U$kA
ja tez sprawdziłam a aminex ja tego nie umiem zrobic gada coś że trzeba miec 20zł na koncie żeby do nich zadzwonić!!!!;( i co mam zrobić?!;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feer
minishop jest w apartamencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss_Olisia
hej czy to a.w surveys itpp to na stardoll sie zarabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iluss132
Ta do Animex: Ta niby darmowy numer a 10 zl mi z konta wzielo...Wielkie dzieki... A w dodatku zadnych sd nie dostalam.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość...
To co doradził/a Animex jest beznadziejne . Chcecie 100 albo 120 sd ? Najlepiej zrobić to w uczciwy sposób i za 9.91zł :) wejdźcie na stardoll.com , moje konto -> stardolary ->awansuj teraz , albo więcej stardolarów ( dla ss) -> macie tam różne sposoby , bla bla bla , ale z nich nie korzystajcie . wybierzcie wiecej sposobów i macie tam DAO PAY ( 100 sd) wybieracie to , i wychodzą instrukcje jak to zrobić . Zapłacicie 9.91 :) Powodzenia ! i na pewno sd pojawią sie na waszym koncie . ja raz zapomniałam wpisać ten kod , a i tak po pewnym czasie na moim koncie pojawiły się sd , wiec nie martwcie sie , oczywiście lepiej wpisać kod ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mklgjhhgj
animex !!!!! mi zjadlo 20 zl i sd nie dostalam ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaMelissa
Xdulciaxdd ulcia8991@tlen.pl'; to sie robi tak logujesz sie na sd klikasz ctrl + n tam logujesz sie o drazau wchodzisz do minishopu z 1 okna sie wylogowujesz na drugim oknie wchodzisz do starpunktow To działa!!!!!!!!!!!!!!!!!! polecam polecam ten kod!!!!!!!!!!!!!!! to naprawdę działa!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja przyjaciółka
Jeśli chcesz poznać stronę z kodami do gry stardoll wyślij sms o treści Game cab5ub na numer 91959 do 1godziny otrzymasz sms z linkiem do strony na której znajdują się wszystkie gody do gry stardoll Polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyCullen
Idioci, wy wszyscy, no może nie wszyscy kłamiecie!! Animex - ty debilu, oszukujesz i kłamiesz jak z nut! Co do strony A.W. Surveys to zobaczcie - na KONCU LINKU SĄ ICH NICKI, TO ONI ZARABIAJĄ, NIE WY ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga_a6
przez dzwonienie zabrało mi 9 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MimiKarolka
Zeżarło mi 10 zł O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miley Cyrus
wiecie co mi ten kod na sd niedziała zrobicie mi to plis mój login to paula327, Miley_-_-Cyrus. plis pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nike1n7
mini shop to jest suite shop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nike1n7
to wcale że niedziała!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia;D <33
Słuchaj znam wiele kodów podam te ; to sie robi tak logujesz sie na sd klikasz ctrl + n tam logujesz sie o drazau wchodzisz do minishopu z 1 okna sie wylogowujesz na drugim oknie wchodzisz do starpunktow To działa!!!!!!!!!!!!!!!!!! polecam polecam ten kod!!!!!!!!!!!!!!! to naprawdę działa!!!!!!!!!!!!!! mówie ci to prawda mi zadziałało tak jak i innym . Jeśli komuś sie nie udało pisac na monia11863 to moje konto na stardoll , postaram się wytłumaczyc lepiej ;** A to kod na 15 sd ; stardoll.com/sv/xml/getXMasMoney.php Nie wiem czy wam zadziała bo mi nie zadziałał , ale innym tak ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilolx
stworz nowa lalke i przez 3 dni oszczedzaj jak bedziesz superstar to se mozesz kupowac do woli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doddon
przestańcie ściemnać! to wogule niem działa same kłamstwa: :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idka002
A ten kod od Animex na sd to ile razy można wykorzystać dzwoniąc tym samym nr komórkowym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idka002
P.S idka002 to mój nick na stardoll.com ! zapraszajcie mnie do znajomych ! przyjme na pewno ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idka002
Ej , Monia;D <33 wytłumacz ten kod na 15 sd bardziej ;) pliska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superpatka164
Hej . ! Tu superpatka164 ze stardoll . ! Nadeszło głosowanie MSW . ! Bardzo mi na tym zależy . Chcę aby w tym roku wygrała jakaś Polka a nie znowu Turcja... - oni wygrali już dwa razy . ! Więc proszę o głosy . ; > Gry ubieranki na Stardoll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetalis8
Zagłosujecie na mnie na Miss Stardoll World! Proszę!!! wejdźcie na mnie. Nazywam się Anetalis8 i bardzo zależy mi na wygranej :) Odwdzięczę się tym samym, 5.5 oraz upominkiem :3( tylko napiszcie w mojej KG że zagłosowaliście na mnie :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BakaGaka
Na ten temat trafiłam przypadkiem. Znam stronę 'Stardoll.com' i jak tak czytam niektóre wypowiedzi, to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. Kurde, ludzie ile wy macie lat? Żeby nabierać się na takie głupoty?! Wiem, że większość osób korzystająca z Sd to dzieci i młodzież i w sumie to wstydzę się, że jestem w przedziale wiekowym niektórych osób. 2 czy 3 osoby, które zadzwoniły pod nr. Animex'a napisały, że to prawda, ale skąd macie pewność że tych wypowiedzi nie napisał właśnie on? Tak samo Asiuleczkavip, to jest po prostu ŻAŁOSNE. Zanim coś wypróbujecie sprawdźcie autentyczność a w 'kody na darmowe sd/ss' NIE WIERZCIE dzieci. Tyle mam na ten temat do powiedzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka! Na stronie ▶ WSPOMAGACZE NET ◀ sa Kody do Stardoll na StarCoins i StarDolary.Poszukajcie sobie w google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×