Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaTezTak Mam

za granica

Polecane posty

Gość jaTezTak Mam

Ja tez mieszkam za Granica w Austri obecnie mam 18lat... przeprowadziliśmyWindows Movie Maker sie jakies 5miesiecy temu... mam problemy z jezykiem... i niestety w soboty gdy zawsze chodzilam na imprezy teraz musze siedziec w domu bo niemam z kim wyjsc...:(mial ktos podobna sytuacje z przeprowacka? i w dodatku nie moge znalesc chlopaka:(:(:(:(:( w POLSCE nie mialam z tym zadnego problemu a tu jestem sama jak palec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej _
sie wez do nauki a o imprezach zapomnij i zejdz z forum dla dorosłych bo kaze rodzicom zalozyc blokade na kompa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuperBoy18Yol
Kobieto wspolczuje Ci... wiem jak bola przeprowadzki.. moja najlepsza przyjaciolka sie wyprowadzila... jest naprawde bardzo ciezko.. 3ymam za ciebie kciuki ze sobie poradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NgdyTwoja25
to prawda... przeprowadzki sa naprawde bardzo ciezkie sama przeprowadzialam sie w wieku 16lat... bardzo bolalo.. bo wtym wieku jest sie najbardziej zżytym z przyjaciółmi i z wszystkim wiek w ktorym przezywasz wszystko podwójnie.. Dasz rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaTezTak Mam
pierwsze dni...byly okropne nie spalam w nocy.. caly czas płakałam... nadal tesknie ale... naprawde ciezko jest kogos znalesc w obcym kroaju.. i w dodatku majac problemy z jezykiem,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej _
a to nie twoje??????? WysokaBlondyna17 poł roku temu wyjechałam z PL do Niemiec.. chodze tu do szkoły i wogule.. ale nie moge sobie znalesc chlopaka.. mam troszke problemy z jezykiem ale juz umiem sie dogadac.. poprostu gdy ide do szkoly wszystko ogranicza sie do KLASY.. a reszta szkoły? w PL niemialam problemu z chlopakami. a tu problemy z jezykiem i kazdy chlopak ktory mi sie podoba ma juz dziewczyne..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BosssssOn24
Oj... Bradzo ciezkooo... ja wyjechalem gdy mialem 17lat... tez za granice. nimogles sie odnalesc... przez dlugi czas bylem sam... .. musialem nauczyc sie mowic... wszystko wydawalo msie za ciezkie.. zycie nie mialo sensu gdy siedzialem wiecznie sam w domu.. a potem do szkoly.. wiem jak ciezko.. ale dasz rade kciuki trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaTezTak Mam
nie to nie moje... Tylko do tego chcialam własnie nawiązać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×