Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska1111777788

czy to prawda, że mężczyźni....

Polecane posty

Gość ciekawska1111777788

czy to prawda, że mężczyźni jak ładnie tańczą to są dobrzy w łóżku??? kto wie coś na ten temat?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem najlepszy w łóżku, a bardzo kiepsko tańczę :D Więc obalam ten mit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffgss
Ja dobrze tancze ale z moimi 12 cm niewiele moge w lozku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeetam
Mój dobrze tańczy a w łóżku jest taki sobie ;) szkoda że w sypialni nie improwizuje tak jak na parkiecie. Ale zgodze się z tym, że to w jaki sposób mężczyzna je i gotuje ma wpływ na to jakim jest kochankiem. Jeśli lubi eksperymentować w kuchni i gdy je powoli i celebruje posiłek wtedy jest dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dusiciel
fffgss Ja dobrze tancze ale z moimi 12 cm niewiele moge w lozku Możesz, tylko uwierz w ducha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dusiciel
eeeeetam Mój dobrze tańczy a w łóżku jest taki sobie szkoda że w sypialni nie improwizuje tak jak na parkiecie. Ale zgodze się z tym, że to w jaki sposób mężczyzna je i gotuje ma wpływ na to jakim jest kochankiem. Jeśli lubi eksperymentować w kuchni i gdy je powoli i celebruje posiłek wtedy jest dobry Kolejny mit. Ja jem szybko i łagodne potrawy, a uprawiam dłuuugi i ostry seks ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz dobrze tanczy tyle ze nie ze mna.... wszystko tylko nie taniec :P dobrze ze przynajmniej w lozku sie odnajduje :) za to jego kumpel odwrotnie - swietnie tanczy a jego laska ciagle narzeka na seks :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dusiciel
moi partnerzy nigdy nie narzekają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniona3338
do fffgss wiesz .. nie jest najwazniejsze ile masz cm tylko jaka masz srednice hehe ;D a uwiesz mi nie wszystkie dziewczyny lubia jak jest za dlugi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×