Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość początkująca masażystka

URZĄDZENIE GABINETU MASAŻU-wiecie ile kosztuje?

Polecane posty

Gość początkująca masażystka

czesc ,jest tu ktoś kto ma swój gabinet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masażysta
witam -wszystko zależy od tego ile mozesz na sprzęt przeznaczyć ,stół do masażu kosztuje srednio 1000zł ,krzesło tez ok 1000 ,szafki w których bedziesz przechowywac oliwki ,mascie ,ręczniki ,przescieradła itp. ok 2000 zł,biurko tez musisz miec poniewaz zanim przystąpisz do masowania trzeba założyc pacjentowi kartę i przeprowadzic z nim szczegółowy wywiad (o czym zapomina większosc niewyspecjalizowanych masazystów) .a wiec biórko +2 krzesła 1500 zł,potrzebny jest równiez dobrej klasy cisnieniomierz (trzeba zmierzyć pacjentowi z podejrzeniem nadcisnienia) czyli ok 300 zł, dolocz oliwki ,ręczniki itp -jakies 1000 zł -podsumuj ,to minimum tego co musisz miec w gabinecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b hguliuniolmj k
o kurcze drogo troche,ale z pomocą urzędu pracy da sie przeżyć ,ja nie pracuje a jestem zarejestrowany i myslałem o własnym gabinecie bo ja do tej pory pracowałem jako masazysta u kogos ale za takie pieniadze nie bede kogos bogacił wole tyrac na siebie tym bardziej ze mam sporo pacjentów których przyjmuje w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babciarabcia
a moze tzw.podwynajem gabinetu? wynajmujecie juz urzadzony gabinet i wtedy nie trzeba tego wszystkiego kupowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaił angelo
Profesjonalny salon możesz otworzyć zarówno za 10.000 jak i 100.000 zł - wszystko zależy od tego jaką gotówką dysponujesz. Pamiętaj, że klient płaci głównie za Twoje umiejętności! A co do wyposażenia to pytaj na ocean-zdrowia.pl, mają szeroki asortyment foteli do masażu, być może dostaniesz też jakiś rabacik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolkaradzikowsa
ja wszystko do gabinetu kupowałam stąd https://ocean-zdrowia.pl/ brałam dofinansowanie z unii na otwarcie masazu i wszystko kupiłam od tego sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normaka
Zawsze w internecie można taniej znaleźć sprzęt kosmetyczny. Tak jak już wymieniono sklep ocean-zdrowia.pl - sama tam co jakiś czas kupuje nowe urządzenia i powiem, że cenowo duża różnica między takim sklepem internetowym a stacjonarnym, w których ceny są z komosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×