Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laleczka21

sukienki na sylwestra - propozycje

Polecane posty

Gość tulipanowo
Fantastyczne sukienki ma GaPa. http://www.gapafashion.pl/ W zakładce Jesień/zima jest foto takiej złotej, zamierzam ją kupić na tegorocznego sylwestra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka__03
http://kissarabbit.pl/produkt,MHM,Sk%C3%B3ra%20w%C4%99%C5%BCa A co sądzicie o tej? W sumie nie znam za dobrze tej marki, ale wydaje się być bardzo orginalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"http://kissarabbit.pl/produkt ,MHM,Sk%C3%B3ra%20w%C4%99%C5%BCa A co sądzicie o tej? W sumie nie znam za dobrze tej marki , ale wydaje się być bardzo orginalna." mialam problem z linkiem, ale znalazlam sobie ta sukienke bo byla na samej gorze na liscie w zakladce z sukienkami;p faktycznie oryginalna, a na jakas konkretna okazje ja chcesz miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka__03
tak myślałam, że na zabawę sylwestrową czy choćby na jakieś wyjście do klubu by się nadawała :) Mają tam parę fajnych sukienek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie poprzegladalam sobie, kilka mi sie na prawde podoba:) a ta wezowa nadawalaby sie wlasnie na kilka okazji nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mandarynka__03 ->ta? http://kissarabbit.pl/product/191/sukienka00023photo.jpg nie polecam tego kroju bo naprawdę ma mało kim wygląda dobrze. to worek który kryje wszystkie zalety i kobiecą figurę. sytuacje mógłby uratować pasek w tali ale niezbyt tu pasuje ze względu na pionowy pas materiału i wzór węża. do tego jeszcze nieszczęsny dekolt który spłaszcza. poza tym jest droga. wężowa skóra to jeden z hitów sezonu w sieciówkach napewno znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys- zdecydowanie przesadzasz, moim zdaniem jak ktos jest szczuply lub ma troszke brzuszka ta sukienka bedzie dobrze wygladac, odslania nogi i ladne ramiona wystraczy. co do paska mozna sprobowac z takim cienkim skorzanym i czarnym paskiem. szeroki odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta szara sukienka, bardzo ciekawa bo mozna jak z odpowiednimi dodatkami ubrac na eleganckie wyjscie, a takze na sportowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dormita -> oczywiście że na pewnej figurze ( zapomniałaś dodać że osoba nie może być niska) będzie wyglądać dobrze. jednak czy chodzi nam o wygląd dobry czy olśniewający? przecież każda z nas chce wyglądać bosko podkreślić wszystkie swoje atuty i wyglądając kobieco wiec dlaczego wiec pozostać na opcji dobrze a nie przeskoczyć oczko wyżej na nieziemsko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegra_1604
ja uważam, że ta sukienka może dobrze wyglądać nawet przy niskim wzroście tylko dziewczyny pasek w tali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka__03
ta wężowa też mi się podoba z paskiem, ale chyba wybiorę ta szarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys- bardzo dobre podejscie:) ale uwazam, ze mozna w niej wygladac olsniewajaco, tylko trzeba lubic taki styl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka__03
Zamówiłam tą szarą, przekonamy się jak przyślą ją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skóra najlepsza gładka
i klasyczna czarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka__03
tak przyszła i pełne zadowolenie :) bardzo ładnie leży :) dobry materiał i fajny krój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka__03
tak przyszła i pełne zadowolenie :) bardzo ładnie leży :) dobry materiał i fajny krój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no masz babo gust
po pieronie:)...moja babcia ma lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×