Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JJoanna84

20 parolatki na granicy nadwagi i otyłości

Polecane posty

Witam, chciałam założyć nowy topik dla 20 parolatków, krórzy mają tak jak ja problem z wagą. Mam 24 lata, 20 kg nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja normalna waga to 52-54 kg. Po leczeniu hormonami przytyłam 20 kilogramów, próbowałam zrzucić, niestety bez rezultatu. Całe szczęście już nie tyję. Tyle że moja waga teraz leży na granicy nadwagi i otyłości. Próbowałam diety- wykluczyłam zupełnie słodycze, napoje słodkie, ziemniaki, ryż, makarony, ostatni posiłek jadłam przed 18 i nawet kilograma mniej. Muszę zrzucić ten zbędny balast, wstydzę się swojego ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonizda24
witam!ja tez mam 24 lata i 25 kg do zrzucenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek135
witam ja równiez sie przyóącze tye ze ja mam do zrzucenia 30kg bedzie ciezko ale od jutra zaczynam diete 10dniwo i zobaczymy co z tego wyjdzie moz dzien - kefir w dowolnych ilosciach, kawa, herbata bez cukru, woda 2 dzien - kefir w dowolnych ilosciach, kawa, herbata bez cukru, woda 3 dzien - ser bialy w dowolnych ilosciach przez caly dzien 4 dzien - ser bialy w dowolnych ilosciach przez caly dzien 5 dzien - jajka na twardo w dowolnych ilosciach 6 dzien - jajka na twardo w dowolnych ilosciach 7 dzien - mieso gotowane (dowolny rodzaj) przez caly dzien 8 dzien - mieso gotowane (dowolny rodzaj) przez caly dzien 9 dzien - warzywa (gotowane, surowe) w dowolnych ilosciach 10 dzien - warzywa (gotowane, surowe) w dowolnych ilosciach i oczywiscie pijemy duzo wody!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!trzymajcie kciuki e któras sie przyłączy?o to ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodniczek
hej dziewczynki ja chetnie sie przylacze okej? mam nadzieje ze bedziecie tu czesto zagladac i nie zrezygnujecie po 2 dniach moze ja napisze jak to ze mna bylo przed ciaza wazylam 65 teraz waze 80 i ciagle tyje najlepsze jest to że nie jest dużo a tyje dziwczynki jaka diete wybieracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja jestem! Ja zaczynzm od jutra. Muszę schudnąć do końca lutego, ponieważ wtedy mój mąż ma w pracy imprezę, na którą idziemy razem. Nie chcę mu wstydu przynieść. Zacznę stosować dietę smutaska135.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo proszę! Im nas będzie więcej, tym lepiej, będziemy się wspólnie motywować itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek135
arogancka dama to da ciebie polecam diete 5kg w 5 dni dieta polega na jedzeniu przez 5dni tylko jajek a do kazdego jajka troszker majonezu:) dieta podobno działa inne kobietki wypowiadały sie i były zadowolone tylko w niektorych przypadchach były skurcze łydek ja od dzisiaj zaczełam diete 10dniowa wieczorem zdam relacje jak mi idzie pozdrawiam jjoanna84 wiec zaczynamy razem super we dwie razniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, mam 24 lata, 165 cm wzrostu i 75/76 kg :(:( a na początku września było 68....Nie panuję nad swoim apetytem, myślę że to przez tabl.anty (Yasmin),brałam od lipca i w niedziele skończyłam 5 i ostatnie opakowanie, bo jestem jak nasiąknięta gąbka! Miesiąc temu zaczęłam chodzić na fitness, niestety przytyłam, bo żrem jak świnia:O jedyny plus to taki,że ciałko mi się już tak nie trzęsie i się ładnie wygładziło. Od wczoraj zaczęłam łykać \"termo speed extreme\" firmy olimp, to termogenik, który mam nadzieje pomoże mi zwiększyć efektywność ćwiczeń i poskromi mój dziki apetyt..... Jestem załamana, w żadne ciuchy się nie mieszcze, pożyczam od mamy, nie chcę zmieniać garderoby na większy rozmiar, mam nadzieję, że schudnę przez 2 miesiące tak z 7-10 kg....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku ja planuję dietkę 10 dniową już od jakiegoś czasu, w wakacje próbowałam się z nią zmierzyć, wytrzymałam 4 dni, do dnia kiedy ciocia robiła imieninowego grilla:P.....:O W ten weekend mam gości także bez sensu jest rozpoczynać dietkowanie, nawet winka się z nimi nie będę mogła napić, ale od poniedziałku koniec!!!!! Biorę się za dietkę, ćwiczę jeszcze intensywniej(mam nadzieje ze termogenik pomoże;) ), może będę miała takiego speeda, że się skuszę na bieganie (kiedyś biegałam przez miesiąc, osiągnęłam wagę 62 kg, echh....) Noo!!!! Dziewczyny!!! Przed nami Sylwester:) Ja mam cel, żeby się dobrze czuć, ubrać się w szałowe ciuchy i zapomnieć o tym że jeszcze 2 mies. temu tyle ważyłam........;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek135
hej dziewczynki ja własnie wruciam z zakupków i niestety musiałam kupic masanke naturalna ale to to samo co kefir:)i mam nie lada zadanie bo moj kochany mąż jak na złosc kupił sobie moje ulubione hrupki:(ale trzymam sie i niedam tak łatwo jeswtem twarda:)poczuszku dasz rade od poniedziałku bede cie dopingowac moze sprubuj 10dniowa jeszcze raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka321
Witam ja mam 27 lat, po ciążyważyłam 80 kg przy wzroście 165 cm. Schudłam do 65 , no zdarzy się że na wadze jest 64 :). Chciałabym zrzucić jeszcze te 3-5 kg, ale jakoś już mi chyba brak motywacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek135
załamka brak ci motywacji? hmm ciezka sprawa szczerze ci powiem ze i mi było brak bo moj maz mówi ze mu nie przeszkadza ze mam taka wage ze kocha mnie taka jaka jestem ale ja sie zmotywowałam tym ze tu chodzi o moje zdrowie i wygląd chcem sie w koncu podobac innym facetom:")a jak tam joasiu di4etka idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsobolewska
Witam wszystkich :) dzisiaj do Waszego grona dołaczam i ja :) podam wymiary z 3.11.2008 1,65 wzrostu i 83kg :( teraz jestem już lżejsza o 3kg :))) wspólpracuję z dietetyczką, próbuję dotrzec na fitness ;) mam nadzieję, że z wami będzie mi łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj w naszym gronie:) Ja dziś weszłam na wagę bo czułam się lekka i taka jakaś szczuplejsza(wlasnie mi sie okres skończył...) ....a tu mi waga pokazuje 77:O:O:O:O:O:(:( Skąd niby?? Jutro dieta 10-dniowa!!!:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje drogie mam 22 lata ważę 92,4 kg czyli otyłość 1 stopnia:(:(:(!!!mój cel to 68 kg-jeśli pozwolicie dołącze do was -dziś wypiłam kawe 3w1 ,zjadłam 1/2 kromki chleba z wędliną oraz zupe chińską na dziś to wszystko potem wypije herbate zieloną:)proszę o wsparcie-dziś się ważyłam potem znowu się zważe w środe-piszcie jakie macie diety skuteczne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaRybniczanka.. nie chce sie wymadrzac ale wyrzuc te proszkowe smieci, bo nawet jesli nie maja duzo kalorii to w chudnieciu nie pomagaja... i czemu tak malutko jesz? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agita dlatego piję 3w1 bo niepiję prawdziwej kawki:)a jem mało bo nieczuje głodu ale od jutra troszke zmienie:)mam dość dużo do zrzucenie 24 kg chce to osiągnąć do końca stycznie ale fajnie gdyby się udało z 15 do sylwestra ale nieznam dobrej,taniej i skutecznej diety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to watpie ze trwale uda Ci sie zrzucic tak duzo w tak szybkim czasie, sory za szczerosc ale wiem jaki to wysilek..ale jeszcze wiekszy zaczyna sie z utrzymaniem wagi:) czemu tak bardzo zalezy Ci na czasie? Mysle ze odchudzanie moze byc nawet przyjemne i nie musi oznaczac rezygnacji z malych przyjemnosci. Przeciez chodzi o to by poprawic swoj wyglad i czerpac z tego radosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia24
Witam!Chciałabym prosić o radę! Mianowicie mam 20 kg nadwagi, kupiłam sobie rowerek stacjonarny. Pytanie jest takie: ile muszę jeździć, by schudnąć, jaką dietę zastosować, by były lepsze efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia24
Halo! Pomoże mi ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona1

u mnie stwierdzono zespół metaboliczny , kto ma/miał wie jakie to okropieństwo. Raz chuda, raz gruba, a potem tylko coraz większa. Czułam, ze juz koledzy z pracy robią sobie ze mnie zarty. No masakra, płakałam, miałam pretensje do świata - ze czemu ja... Ale no nie podałam się i pomogła mi Beata Dethloff i jej zespół, oni pokierowali mnie na Igenesis, to takie badanie DNA. moduł HEALTH robi robotę. Wszystko wykazał, co muszę zrobić i teraz przy pomocy ich i ich rad wracam do zdrowia! Wielkie dzięki dla was dziewczyny! Bez was dalej bym tylko płakała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×