Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gleba

************praca w urzedzie miasta************

Polecane posty

warto isc do takiej pracy?? sa tam jakies mozliwosc awansu? dostalam oferte pracy jako podinspektor, zarobki ok 900 zl ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stażystka w UM
nie warto, siedzisz i pierdzisz w stołek, mało kasy i praktycznie brak szans na rozwój. Do tego potem mało osób chce zatrudniać ludzi którzy pracowali w państowych firmach bo wychodzą z założenia, że w urzędach się siedzi i nic nie robi. Plusy sa tylko takie, ze siedzisz od 8 do 16 i ani minuty dłużej a za wszelkie nadgodziny odbierasz sobie dni bez łaski szefa jak to sie czasem zdarza w prywatnych firmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam kilka osób które parcują w UM i powiem Ci zgrywają straszne damy, ze tam parcują. A tak naprawdę gówno robią i zarobią. Sorki że tak ostro ale wkurwia mnie takie panoszenie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitol
Mam w rodzinie trzy osoby pracujace w urzedzie miasta. Wyglada to tak ze ukonczyly bradzo dobre szkoly: akademie ekonomiczne badz uniwersytet i zaczynaly od stawki 600 zl. Z czasem wynagrodzenie wzrastalo ale wciaz nie sa to jakies super pieniadze. Na reke okolo 1500-1600 zl. Czy sa zadowoleni to roznie. Jedni tak inni nie. Wkurza ich plotkowanie, wyprawianie imienin w pracy, wieczne skladanie sie na prezenty dla kogos. Plusy sa takie ze sa 13stki, i paczki na swieta, czasem tez jakas impreza integracyjna typu grill.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×