Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmm27

SZCZENIACZEK UCZNIACZEK czy GARNUSZEK NA KLOCUSZEK

Polecane posty

Gość mmm27

z Fisher Price - która zabawka jest bardziej odpowiednia dla 1,5-rocznego chłopca pod choinkę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córka miała szczeniaczka- pobawiła się nim może z 2 miesiące :o garnuszka nie miała, ale miała odpowiednik chicco i bardzo się lubiła tym bawić, tylko miała wtedy koło roku. nie wiem co ci doradzić, bo rozumiem, że chcesz kupić małemu coś super, ale może poszukaj jeszcze czegoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutturuttu
klocuszek lepszy, szczeniaczek dla mniejszego dziecka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abijoux
Ja mam synka 1,5 roku. I jedna i druga zabawka na godzinkę, potem poszły w odstawkę. Jego zainteresowaniem cieszą się zabawki, które mają przyciski, światełka, wydają odgłosy. Ma taką fajną konsolę z kierownicą (kupiona w Smyku), pod choinkę planuję mu kupić laptopa dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsjgrhgeirhyiauyp
garnuszek kupilismy w zeszlym roku synkowi na gwiazdke.czesto do nigo wrca mimo ,ze teraz ma juz prawie dwa latka.to bardzo fajna zabawka. szczeniaczka uczniaczka nie mialam wiec nie moge porownywac. w tym roku kupilismy juz na gwiazdke synkowi robota ktory uczy ksztaltow, literek ,kolorow, gra i sie porusza.tez fisher price.cena miedzy 89-140zl. w zaleznosci od sklepu. z czystym sumieniem moge ci polecic i garnuszek, i robota. a co do tego,ze dziecko bawi sie jakis czas zabawka a potem na dluzej o niej zapomina to normalne. zadne dziecko nie bedzie sie bawilo jedna zabawka non stop przez rok. zycze udanych i trafnych zakupow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm27
dzięki za rady! znalazłam jeszcze z tej samej firmty cos takiego co sie nazywa: GRAJĄCY UCZĄCY - a na temat tej zabawki tez mozecie cos doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×