Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Izoldziu bede wdzieczna do konca zycia chyba ;) ale jak narazie ide spac bo od paru dni mam kocioł :( to czekam na majla ;) dobrej nocy , buziaczki!! :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarownica23
Dobranoc.... Złoty a ty co tak wyskoczyłeś??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem zdrajca:P po prostu jestem prawdo mowny i tak dlugo sie powstrzymywalem od naisani ,kto to:P heheh Mam nadfzieje,ze sobie jakso radzicie?? bo mnie siue udaje n ie najgorzej\"D Pozdrawiam wszystkie piękne Panie:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"heej kwiatuszki" widze ze ktos wymienil me imię ;) mowisz i masz ;) czego ode mnie oczekujesz Dzika Orchideo? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek-nie lap mnie za slowka:):)ale chetnie porozmawiam sobie z Toba bo widze ze wszyscy inni wyparowali;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orchideo - pamietam ze raz wpadlas na top "czy wy tez tak mieliscie po spotkaniu w realu". czy nadal przemierzasz bez celu zakamarki kafeterii? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wild przyznawaj się gdzie zakupiłaś soczewki!! ;) bo mają cudny kolor , a potrzebuję takowych ;) :* Izollldziu wysłaś majla? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WildOrchid - to masz bardzo ładne oczy :) nietypowe i baaardzo pożądane ;) ja kiedys widzialem takie żółtozielone u faceta - niesamowite, jak u kota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalozycielka tematu sie nie stara:P Pewnie kogos sobie znalazla:P heh Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe watpie zawsze w Ciebie wierzylem... oj kolanko,bardzo mi przykro,jak to sie stalo?? co robisz cale dnie teraz w domu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZECIEŻ NIE SIEDZE W DOMU..nORMALNIE DO PRACY ŚMIGAM...nAWET NA ROWERKU PO HALI ZAPIERNICZAM...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy Ty sobie zdajesz sparwe z powagi tezgo urazzu czy nie za bardzo?? chyba,ze troche przesadzilas z ttym skreceniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×