Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Nawet ja potrzymam kciuki:) a jak jestes wysoka to nawet podwojnie:D Pozdrawiaam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszłam dzisiaj do lekaża powiedział że da mi chorobowe ja go wyśmiałam...:) Powiedział że jak jeden dzień popracuje z tym kolankiem to sama go poprosze o chorobowe a ja go wyśmiałam bo już dwa tygodnie tak mam po upadku....:) Pam opaske którą mi założył i mam smarować ketanolem9w żelu) jak narazie mam Ketoprom...Czy jakoś tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiej sie dalej,zycie masz w sumie tylko jedno,a o zdrowie zaczynamy dbac jak juz jet za pozno...to taka puenta do ludziek glupoty,kora nadal nie zna granic Pozrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj słonko! Jutro jak sie uda bede miała neta :-D i wysle wam fotke ktora obiecałam :-) Dzis miałam jechac po niego ale nie miałam czasu. Jestem teraz w Krakowie u cioci ;-) Jak nóżka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj słońce...:0 No naszczęście mniej boli...Daje rade...Nauczka na przyszłość...:0 Jutro czekamy na fovie...:) A co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izoldko u mnie? A nic nowego i ciekawego ;-) Tobie pierwszej wysle focie :-) Pozdr Cie słonko i uciekam na miasto do znajomego :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
cześć miśki :D Iwaaa , mi drugiemu :) Złoty , sorki że nic nie odpisałem i w ogóle ale nie miałem możliwości. Dotarł e-mail , przed chwilką sprawdzałem i mam takie jedno pytanko jeszcze ale to już na e-maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
Witaj nocny Marku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
Izolda , brzdącu , fajna fotka w stopce :) Ale ja bym i tak z Tobą pomajsterkował trochę nadal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
a widzisz , ja też o 6:00 wstaję jutro. Też będę szedł , zalatany jestem ostatnio i nie miałem czasu aby tu zajrzeć przez ostatnich kilka dni. Jutro wieczorem powinienem ten czas mieć więc powinienem zajrzeć na dłużej a teraz mówię papa słoneczko :) A ty idź już spać bo warto , będę się śnił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
tak , pomajsterkowałbym bo Ty nie masz naturalnego uśmiechu :( Uśmiech naturalny jest tylko wtedy gdy jest się zdrowym jak ryba , na moje oko nie mam pewności czy taką rybka jesteś :D Musiałabyś się Złotego zapytać :) Ja się za bardzo na medycynie nie znam ale chyba coś dostrzegam w Tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
Nie widziałaś mojej foty jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no słychaj zdrowa jestem jak najbardziej bo to nawet po oczach widać....:) :P Poprostu nie potrafie się uśmiechać do zdjęć..Ale na codzień się uśmiecham szeroko i bardzo ładnie podobno...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
Pytałem bo ja już tą fotkę wklejałem dwa razy tu :D Może przeoczyłaś , a raczej na pewno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
Ale odrazu mówię że gdybyś mnie spotkała na żywo to nie wiem czy byś odrazu rozpoznała :D Na tej fotce jestem w okularach i w swojej nienaturalnej przylizanej fryzurze :D Ktoś mi na forum napisał nawet że przypominam mu pedała :D:D:D Na co dzień okularów nie noszę a i fryzura jest inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
:( ale ja jestem miły na co dzień :( Możesz wierzyć , możesz nie ale na przyjaciela to ja się nadaję doskonale. ZAwsze lubiałem wysłuchać wszystkich , doradzić itp. :( a to czyli co ? na chuligana ? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak napisałeś że bym Ciebie nie poznała...:0 Przypomniało mi się jak kiedyś poznałam kolesia na necie jakieś 5 lat temu na pierwszym spotkaniu na poczatku powiedziała że wyglądam inaczej na zdjęciach niż w żeczywistości widziałam ze nie był zadowolony...Spotkałam się z nim jeszce tylko raz. Ale teraz ciągle się odzywa domnie codziennie od tych kilku lat i zrozum tu faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×