Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Król jest wspaniałym człowiekiem rozumie młodzież.powinien gdzieś pracować w placówkach oświatowych.No i co ci to dało.Moje wywody.:D A przekonałaś sie nieraz jak ci co wykonują ten zawód niektórzy nie powinni w ogóle te bramy przekroczyć.Takie jest niestety życie krótkie i zesrane.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszesz w bardzo skomplikowany sposób. ale chcesz powiedzieć że mam się do Króla nie odzywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wprost przeciwnie. Ale kawaler,który będzie chciał nawiązać rozmowę będzie musiał wytężyć siły.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
intelektualne siły.Mądra dziewczyna jesteś.Ucz sie a zajdziesz wysoko.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uczę się:) deszniku, sprecyzuj siebie, chociaż troche, żebym wiedziała z kim pisze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia2---------->doszlismy do; cienkiej czerwonej linii;źe tylko krok nas dzieli od konretnych tematów czyli naszej prywatności. A o wiele jest przyjemniej być tajemniczym nie uważasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ustaliliśmy tego wcześniej, więc teraz jest nie fair bo ja już tutaj o sobie powiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się ale dowiedziałem się od twoich wypowiedziach,kiedy rozmawiałas z Ktosikiem a nie ze mna.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóz poznałem kilka osób z czego dwie kobiety wiedzą zbyt duzo tak jak ja wiem o nich.Powinno nas zbliżyc bardziej przyjacielsko.I wiesz co się stało.nawzajem jesteśmy do siebie uprzejmi ale nonszalanccy.Zbyt wielka wiedza prywatna zgubiła nas.A w realu się nigdy nie spotkalismy i nie spotkamy.Więc pomny zasadom i doświadczeniu nie dąze do zbyt bliskiej znajomości.Odkryliśmy karty i znudzilismy się sobą.Naprawde to jest nazbyt tragiczne ale prawdziwe.Więc proponuję nie ciągnąć tego w nieskończoność gdyż możemy nawzajem sie rozczarować a tego chyba nie pragniesz.Lepiej dziennie sobie ładnie porozmawiamy i będzie miło i przyjemnie. Widzisz jaki elaborat wyszedł.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deszniku, chętnie bym jeszcze tu posiedziała, lecz moje oczy już nie pozwalają patrzeć mi na monitor:( to też było powodem mojego nagłego zniknięcia, kiedy rozmawialiśmy jeszcze z Kablem:) :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwaaa jak się dziś nie spotkamy na twoim temacie zrobiłem fajne mozaiki.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowych dobranoc🌻Kolorowych dobranoc🌻Kolorowych dobranoc🌻Kolorowych dobranoc🌻Kolorowych dobranoc🌻Kolorowych dobranoc🌻Kolorowych dobranoc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdro Izolda A mi kabel USB Ktosik Wredna suka deko Dziadek Magnolia2 iwaaa witam🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Iwaaa ale czy ty za ;wcześnie; na pogawędkę nie przychodzisz? Chyba ten główny tytuł trzeba będzie wymienić:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja jak nietoperz:( Mnie sie wtedy latac po kafe chce:) Zastanawiam sie czy ten ból nogi nie jest spowodowany tym tez przyzadem:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam sie czy ten ból nogi nie jest spowodowany tym tez przyzadem --------->Iwaaa nie kumam hahahahahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×