Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

czyli jestes zawieszon a miedzy młotem a kowadłem Ale zaraz będe powieszony przez ex.dobranoc. spokojnej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. już zaczynam mieć syndrom złego.gdzie nie wejdę tam albo posrednio albo bezposrednio jestem uczestnikiem bijatyki.przecież było spokojnie między deko a starszym facetem.Dlaczego tak nieoczekiwany zwrot.Doprawdy nie mam pojęcia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desznik sory ale tekst --ciekawe ktory czarny nick z nas to pisze mnie wkurzyl---- Koniec tematu:p Witaj🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwaaa jak powiedziałaś to koniec ale zagmatwane jak diabli.w dalszym ciagu nie rozumiem.:P Jak po wczorajszym :D nie polało się za dużo browarku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daszek ale czego nie o super już mam nowa ksywkę.a jak adekwatną do poprzedniej uchuuuchu.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam to jest 1/100 częsć co wiesz. Inne ksywki były bardziej kontrowersyjne.Czasem po 35 postów zmieniałem.raz wyszło ,że wciagu 1 miesiąca miałem 14 ksywek i kazda osoba inna.Nie połapali się .Ale jest to bardzo uciązliwe,trzeba sie było mocno kontrolować styl wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a styl w k.........u mam jak tutaj.nie potrzeba się ukrywać.przekaz jasny jest o wiele komunikatywny::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwcia....... juz cie polubiłem .żonka jak to zobaczy mam przerąbane ileś tam z kolei:P Szczęście,że nie wie jaki adres hahahahahahahahahahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×