Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Iwaaa nawet domyślna jesteś.To chyba nie przytrafiło sie tak twojemu byłemu ?????????/:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę żartu i ulatniam się do jutra.patelnia mogłabyć w ruchu. wiek mężczyzn 2o lat----FIAT-maly,ale figlarny 20-30----PORSCHE-zsybki i gladki 30-40----CTROEN-perfekcyjny 40-50----POLONEZ-obiecuje więcej niz może zrobić 50-60----FORD-trzeba go ręcznie zastartować 60-...---Wypada zmienić markę wiek kobiet 20lat----AZJA-dobrze znana ale jeszcze nie odkryta 20-30---AFRYKA-gorąca i wilgotna 30-40---AMERYKA-wydajna i technicznie doskonała 40-50---EUROPA-po dwóch wojnach,wykorzystana,ale wciąż piekna 50-60---ROSJA-wszyscy wiedzą gdzie to jest ,ale nikt nie chce tam jechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ktosik. A u kogo ten ślub miałby być? U mnie to przeszłość a u Ciebie?::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosik pardon cię nie obejrzałem wtedy.:P A to musimy dla iwyyy zbierać gyszynk jak to nazywa sie u was? Przygotowania muszą być trzeba się zebrać i porozmawiac na ten temat.:DJak wszyscy sie zjawią to poruszyc trzeba ten temat.:PNo i jak przeczułem nazwa tutaj niedługo sie zmieni bo sama już nie będzie.A wczoraj na ta cześć imprezowała aaaaaaaaa teraz się wyjaśniło.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwcia z kolega z Edmonton przez skype rozmawiałem bite 2 godziny.gorzej niz stare baby.:P ale jak trza to wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
List murzyna Drogi biały kolego. Powinieneś zrozumieć kilka rzeczy: Kiedy się rodzę, jestem czarny, Kiedy dorosnę, jestem czarny, Kiedy praży mnie słońce, jestem czarny, Kiedy jest mi zimno, jestem czarny, Kiedy jestem przerażony, jestem czarny, Kiedy jestem chory, jestem czarny, Kiedy umieram, jestem czarny! Ty, biały kolego: Kiedy się rodzisz, jesteś różowy, Kiedy dorośniesz, jesteś biały, Kiedy praży cię słońce, jesteś czerwony, Kiedy jest ci zimno, jesteś fioletowy, Kiedy jesteś przerażony, jesteś zielony, Kiedy jesteś chory, jesteś żółty, Kiedy umierasz, jesteś szary, I ty, masz czelność nazywać mnie kolorowym ? desznik wole jednak białego bo on ma kolorowe życie:D :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedużo---------->Niemcy,Czechy,Kanada,US,Meksyk. to wszystko wraz z przelotem finansował kolega w/w.Żona nie była poniewaz bała sie lecieć samolotem.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tu wspaniałe krajobrazy i różności na poczcie ale byś musiała do mnie napisać na e-mail uzywam innego e-mailu do korespondencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo to ja sie kryje przy tobie:o Ach przepraszam w Czechach tez bylam po trunki:D:p Jakie wrazenia po locie samolotem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kursor na nick tylko zastanów się dobrze czy chcesz.u ciebie dokładnie to wyjaśniłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×