Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Witam was🖐️ desznik a ty sobie nie wyobrazasz:o Dzis tu z samego rana wszedlem i moja to widziala i ,,,,,,i nic zero reakcji:) Pytala sie co to za forum itd. Czytala co tu pisze i stwierdzila, ze nie ma powodu do zlosci. Owszem powiedziala, ze jest troche zazdrosna ale nie pisze nic o co moglaby byc zla:)Iwaaa🌻[:Balem sie wejsc bo balem sie reakcji eks ale jest dobrze. Bo my juz razem zamieszkalismy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izoldy nie ma:( Wall-e prowadzi wojne z moderatorkami:( Nie wiem czy wyjdzie z tego cało:( De musi odejsc:( Ajjjjj dupa, dupa:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwaaa a co to za siedzenie jak już żadnych tajemnic nie mam tylko sie zanudzisz tutaj przy mnie.:) Starszy facet ale masz problem,że nie masz go wcale.wszystko do czasu chyba,że jest wspaniałomyslna to mozesz sobie tutaj pohulać.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zablokowany z emotikonami:o Nie mozesz robic mozaik:( Uwiaże Cie na sznurek =========== i nigdzie nie odejdziesz:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem na jak długo byłem przez pomyłke na innym topicu i nie udało mi sie za pierwszym razem to powtórzyłem.Za to baby będące w pracy poleciały na skargę i zablokowano mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość De poniosa kare te krowy
a ty odzyskasz swe emotki;) Ja juz musze uciekac:( Do wieczora🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
226 POMOCY ZASYPIAM !!!!!!!!!!!!!! (ost.) Dyskusja ogólna------->Tonia zakablowała , siedzi krowa w pracy i mnie napiętnują,który jestem w domu.Ubaw na sto dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sprzeciwiam się aby była odpowiedzialność zbiorowa.Zawiniła TONIA i tylko wyłącznie mozna ją napiętnować..:P:L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desznik zrobimy tam dzis koncert:p pizdy :p juz widze zemste iwyyy. bardzo cie lubi tym bardziej bedzie ona WIELKA:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatuszku jak słyszę o komunie to mi się nóż w kieszeni otwiera.jeszcze tych wywodów nieokrzesanych cymbałów mam słuchać to ponad moje siły.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opowieść niekończąca się na dzisiaj.Widzisz kiedys Lech Wałęsa forsował dzisiejszych przywódców panstwowych.A oni w nagrodę nazywają go agentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu już wchodzimy w sferę polityki.żona bez przerwy napiętnuje mnie abym tych spraw tutaj na forum nie poruszał,tak zakorzenili strach komuniści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×