Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

zanim magnolia ruszę do wyrka składam ci z okazji Dnia Dziecka Bądź dzieckiem jak najdłużej, jak dziecko baw się i śmiej, i kochaj jak dziecko, i dziecka serce miej! buzi👄 buzi👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Ci, abyś w tym odwróconym, pokręconym Świecie potrafiła odnajdywać pewny grunt pod stopami. Abyś zawsze wiedziała po co i dla kogo warto żyć i o co walczyć. Abyś kochała i była kochana. Życzę Ci marzeń wielkich i odważnych i odwagi by je spełniać. Aby to, o czym tak marzysz, się spełniło, a to, co tak kochasz, żeby Twoim było. Żyj tak, aby kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy, wypełnij każdą chwilę tak, aby potem wspominać ją z radością. Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności. Próbuj życia i układaj je w swój własny sposób. Żyj mądrze i dokonuj odważnych wyborów. Próbuj, bo jeśli nie będziesz próbowała, nie będziesz wiedziała, co tracisz.. Idź przez życie z odwagą w sercu, otoczona ludźmi, których kochasz. Życzę Ci też z całego serca uśmiechu, nawet gdy spotka Cię smutek lub boleść, tęczy na niebie, która Ci przypomni, że i nad chmurami świeci słońce, pewności, że o Tobie ktoś myśli gdy ogarnia Cię samotność, przyjaciół, którzy Ci wskażą piękno potrzebne dla Twoich pięknych oczu, pewności w wątpliwościach, cierpliwości w akceptacji rzeczywistości oraz dużo siły w przekazywaniu miłości. W tym szczególnym Dniu pragnę życzyć Tobie wszystkiego, co najlepsze, tego, czego nie da się wyrazić słowami. Powiem po prostu: Wszystkiego Najlepszego ! To wszystko dla naszego kwiatuszka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w oczekiawniu na Iwcię przygotowana sciezka tylko zbyt wąska.Ale szczupła kobieta przeciśnie się i dotrze do celu.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Dobranoc....
:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Dzień dobry....
:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌻 Iwcia za póżno przychodzisz nie trzeba się po barach pałętać a póznie j wzrok i chodzenie nietegie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia zzzzzzłłłłłłłłłłłłoooooootttyyyyyyyyy kwiatuszku przestań się wygłupiać.Tutaj jest cafe a nie real.:P:DChyba,że chcesz mnie wykopać a to trudno pójdę sobie.pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie raz kazali mi zwracać się na kafe na "pan":-o i nie idź stąd. prędzej ja wybędę. przyjdzie tu może jakaś chryzantema:D macie swoje tematy, ja tylko wam towarzysze:) i czasami przeszkadzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bój się zostanę a ty tak samo bądż sobą jak dotychczas.pozartować przez Pan to twój wybieg gdyz chcesz koniecznie dowiedzieć czegos więcej o mnie.nie ma przeszkód kwiatuszku. a czy to coś zmieni nasze wspaniałe relacje.Jak myslisz?Przeciez mogę ci przez e-mail podać adres na NK ale ty daj swój e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W porzo.:classic_cool: a powiedz mi dzieciska gdzie robią podszywy trochę nieudolne ale sa .nie mam czasu po topikach popierniczać i dzieciarnią sie zajmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×