Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

taaaaa z rodzicami:-o oni mówią że są zajęci remontem i kasy na dzień dzisiejszy nie ma:( a druga sprawa- oni wolą plaże, palmy itd. pojade sobie tam ale palcem po mapie:-o i na dodatek starszy facet mi powiedział że to nie jest miejsce dla mnie:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do diaska gdzie nie wejdę tam małpy opanowały top.Szuru buru małpy bo gospodarze przychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochane maupki
wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyah!De 🖐️ Na balety nie chodze. Nie lubie tego łubudu:o:classic_cool: Byłam tu i tam tam i tu:classic_cool: De ty pilnuj te maupy bo je przerobie na futro:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desznik a cus tam napisał? :D Bo nie rozumiem:D:D:o hankaaaa cos tam wkleiła? :classic_cool: paste do zebów bo na menele to mi nie wyglada:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w goreeeee
De ja widze cos napisal ale nie rozumiem tego zdania :o :o:o O co w nim chodzi? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;( witam i o zdrowie pytam...Serduszka dawno mnie nie było ale już po egzaminach...;P Iwa....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
De ja rozumiem z tymi fotkami itd. :) Tylko czasem tak składasz zdania, ze musze poswiecic im troche czasu by zrozumiec:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o Wiec De chce zobaczyc Iwe:o Zbierasz pokemony?:D:classic_cool: :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izolda🖐️:):):):):):):):):):):):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D🖐️🖐️🖐️🖐️ Masz po dupie🖐️)))))))) Opowiadaj cos robiła i gdzies była?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhahahahahahahhahahha To ja mogę ocenić czy pokemony są ale w/g tytułu się nie zanosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co zrobiłam...:) Zdałam egzaminy z jednym przedłużenie sesji na wrzesień...;P A co robiłam... Kułam malowałam i ...;P No...:) Jestem mega wymęczona..Mam dzisiaj drugą zmiane a dopiero wstałam...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj stwierdziłam że bedzie moim przyszłym mężem...:*powiedział "taaaaaaaaaaaaaaak"....:p Żartuję...:) Ok jest co raz to wiecej czasu spędzamy razem i może jeszcze w tym roku zamieszkamy razem.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo sie ciesze:) Myslalam, ze nas olalas :o:o:o:o Popatrz ilu postów juz sie dorobilismy:) Topik ciagle na pierwszej stronie kafe:classic_cool: Jestesmy wciaz sławni:classic_cool: Moze znajdziemy sie w polecanych:classic_cool: To byłby zaszczyt:D:D Bedziesz tu wiecej teraz zagladac? Odkad jest z nami desznik nigdy tak zabawnie nie było:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×