Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

zawsze mogę coś postawić dla przyjaciół, ja pić nie będę bo zaraz mnie desznik zjedzie:-o mam go dość, cieszy się jak mnie obrazi, więc on nie dostanie ani kropli. Iwciu myśle że zrobie jakieś popisowe dania i będziemy świętować mój 5 taki prezent:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdzące osiołki
a z nami magnolia2 czemu się nie wita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć magnolia2-----> rozchmurz się bo złość piękności szkodzi i nię bądz taka przekorna. I o suchym pysku chcesz mnie zostawić? EEE to się nie godzi,przyniosę ze sobą jakiegoś koniaczka i osiołka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo lubie Finlandie zurawinowa:classic_cool: Mysle, ze przesadzasz:) De Cie lubi:) I nie zauwazylam by Ci docinal. Moze za powaznie czasem bierzesz jego posty??? Mi tez raz zwrocil uwage. I słusznie. Dostałam @ :classic_cool: Odpisze jeszcze dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne osiołki
magnolia smutno nam teraz😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwciu, według twego uznania zaopatrzę imprezę we wszystko, będziesz miała duuuży wybór:) desznik bardzo miło mnie wczoraj potraktowałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuka zrozumienia000
JAK ROZPOZNAĆ POŻĄDNEGO FACETA ODPOWIEDZIALNEGO KTÓREMU NIE ZALEŻY JEDYNIE NA SEKSIE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:43 [zgłoś do usunięcia] desznik09 komp ma taką szybkość i idzie na śmietnik P.S.KOmp w kazdej chwili może się wyłączyć sam,więc jak przypadkowo tak się stanie to nie miej pretensji. a wktórej godzinie. Co taka obrazoburcza jesteś.Wyluzuj:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desznik: Za to jakbym pozytywnie się ustosunkował mogę iść do ...........kryminału.Za np.wychowawcze posuniencie.Paradoks ale już takie przypadki oglądałem w TV. A ty nie miej kompleksu MŁODEJ DZIERLATKI jak z dorosłymi dyskutujesz. Iwa: co z tego, że mama nie widzi, desznik zakabluje:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta uspokoj sie
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś nie widzę i nie słyszę,nie mam poczty,nie widzę emotów u siebie jak i u was,mam za to kondesatory rozlane na głównej płycie!!!! i przy logowaniu na fire mozille czekać muszę 3 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko wbij i się przekonasz do czego służą a teraz na zdrówko trzymam koniak w dłoni i pije się małymi łyczkami delektując się w ustach przyciskając język do podniebienia.Aromat i smak wyczuwalne i możesz okreslić markę,bez patrzenia na etykietkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×