Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaki koszt wesela

ile zł wyszlo wam za osobe?

Polecane posty

Gość jaki koszt wesela

pytam z ciekawosci, i napiszscie czy jest to male miasto czy duze ja akurat mieszkam w nieduzym miescie i u mnie koszt to wsumie wychodzi 165 zl za osobe 130 -kucharz , 35 sala z tym ze jedzenie jest bardzo duzo-nie do przejedzenia a slyszalam ze w duzych miastach to teraz ceny sa takie wysokie ze z wiekszosci wesel moi znajomi wracali glodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnfnr
Ja mieszkam w malym miasteczku a wesle robie ekskluzywnej restauracji :) za osobe wychodzi 110 zl (bez alkoholi i ciast)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100zl za osobe bez alkoholi i ciast.... w 40tys mieście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to mnie wkurza że ceny wysokie a bez napoi itp. ja bede płaciła w czerwcu pewnie 180 zł za osobe w hotelu w restauracji, i też bez ciast, napoi , owoców i za 1 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda, ludzie sobie wzieli do serca podwyżki, ja patrzyłam na menu z tego roku w mojej wybranej restauracji to za rosół chcą 700 zł na 100 osób haahha masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam zorganizować sobie wesle samemu tzn znaleźć sale kucharki obsluge i naprawdę wychodzi dużo taniej...:) nawet nie wiecie ile jest fajnych sal w mieście jak i poza miastem. MY mieliśmy wesele we wrześniu tego roku. Najpierw był plan robienia wesela w restauracji ale jak któraś z kolei knajpa podawałam nam cene 160/170 zl za osobe to stwierdziłam że to nie ma sensu. Powiem tak całe wesele na 100 osób( ze wszystkimi pierdółkami) kosztowało nas 18 tyś Menu na osobe wyszło 88zł. Jedzenia było tyle że każdy z gości kto odchodził dostawał ciasto i jedzonko do domu. Aha i wesele mieliśmy w gdańsku. Nie na obrzeżach tylko w mieście. Powiem wam że było rewelacyjnie. Nikt nam nie mówił kiedy mamy kończyć wesele czy poprawiny. Mielismy super dekoratorke i naprawde warto samemu spróbować bo knajpy zdzierają. Tyle że trzeba się troszkę najeździć w sensie poprzywozić wszystkie produkty kucharkom. ale teraz są duże sklepy typu makro i jedzie sie i zajednym zamachem kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my placimy 110/os w tym ciasta napoje i owoce . Tylko alkohol sami musimy kupic a wesele mamy w domu weselnym rewelacyjnie zaprojektowanym i udekorowanym przed projektanta wnetrz. Budynek przygotowany typowo na wesela. Ale zeby tam zrobic wesele musimy czekac rok i 8 miesiecy.... zostalo jeszcze 6...wesele w maju. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunflowerkaa
u mnie 225 zł osoba/jedzonko+ciasto+tort+alkohol/ restauracja/śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmenn
u mnie 170 zl na oosbe. +dekoracja sali w tym juz kucharz wsyztskie dania obsluga kelensreska. m,y kupujemy tlyko alkohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nas kosztowało za osobe 70 zł ale w tym było wszystko od obiadu do placków i itp a jedzenie podawane było co 2godz a firma była u nas \"RAJ\'\' a alkohol mielismy swój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...zainteresowana...
katowice, 200,00zł/os w cenie dekoracja sali, tort, kawa i herbata, soki 0,7l/os, barman do drinków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×