Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hmm m m m m m m m

tak bardzo chce dzidzie! ile dni spozniajacy sie okres to preawdopodobienstwo ?

Polecane posty

Gość hmm m m m m m m m

tak bardzo bym chciala dzidzie ile dni spozniajacy sie okres to moze byc zwiastun?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu czemu czemu
a czemu tak strasznie chcesz tą dzidzię? bom ciekawa, i ile masz lat że tak chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dniu spodziewanej @ i następny dzień test ale brak jej jednak nie zawsze zwiastuje ciążę szanse są 50/50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli masz regularne cykle to nawet 1 dzień spóżnienia może oznaczać ciążę, ale równie dobrze kilka dni spóżnienia może być spowodowane czymś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm m m m m m m m
spoznia mi sie okres 7 dni, mam 26 lat, i zastanawiam sie czy to moze byc ciaza, jakie jest prawdopodobienstwo ze przez samo kropelkowane z penisa jestem w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi ci pewnie o pre-ejakulację. Jeśli miało to miejsce w dni płodne i nastąpiło w pochwie to jest spore prawdopodobieństwo. A najlepiej kup test ciążowy i go zrób- 7 dni po terminie @ już pokaże jeśli jest ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm m m m m m m m
kurde no co masz na mysli z tymi 280 dniami? czy fakycznie to kropelkowanie zapladniadza czesc kobiet czy to raczej mit? chcialabym bardzo dzidzie ale obawiam ze znow skonczy sie czerwona plama na podpasce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mialam na mysli 9 miesiecy ciazy ;) 9 razy 31 dni ;) wierz mi ze wtedy dzieko napewno sie pojawi ;) ps. mi testy wychodzily negatywne NAWET po terminie okresu, doipiero po 10 dnaich chyba wyszla mi slaba druga kreska na tescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no 280 dni po ostatniej miesiączce następuje zazwyczaj poród- o to chodzi:) A co do płynu pre-ejakulacyjnego to są w nim plemniki- tyle, że dużo mniej. Można zajść w ciążę w takim wypadku tylko z powodu mniejszej ilości tych plemników prawdopodobieństwo też jest mniejsze. Ale mówię ci- zrób ten test i będziesz wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm m m m m m m m
Emi baby a ty wlasnie w taki sposob zaszlas w ciaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ja zaszłam w ciążę w wyniku normalnego, pełnego stosunku z normalnym wytryskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butelka wodki i paczka fajek
a zna ktos osoby ktore zaszyly wlasnie z takiego czegos czy to raczj zadkosc jak 1:10000000?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście nie znam- zresztą jakoś nie pytałam nigdy koleżanek o takie szczegóły:P Tylko czytałam, że to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm m m m m m m m
czyli pewnie nie bede:( a bym bardzi chciala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro chcesz dziecka to uprawiaj seks do końca aby wytrysk był w tobie bo to sprawdzona metoda a sam płyn faceta który wytwarza to nie starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja kolezanka wpadla
kochali sie nie do konca, czyli wlasnie przed wytryskiem cos tam bylo u niego. I juz ma coreczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm m m m m m m m
serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×