Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska82

do pan z bliznami

Polecane posty

Gość gość
Jak się czyta negatywne opinie o komplikacjach to człowiek po prostu zaczyna się bać.. Nie dość że zabawa z takimi zabiegami jest droga to jeszcze zapłacić za pogorszenie wyglądu i jeszcze większe kompleksy... Rubinkiewicz ma najlepsze ceny w krk ale ogólnie to mało jest opinii a jeszcze mniej zdjęć z efektami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwaa84
To jest najnowsza technologia i jeszcze wiele osob tego Rf nie robilo ale ja juz sie odwazywlam i zapisalam sie na konsultacje. Sama prowadze firme i wiem ze co do opinii to musimy zdobyc ja sami. Dla przykładu: U mnie w miejscowosci powstalo przedszkole o podobnym profilu jak moje i konkurencja obsmarowala mnie wlasnie w internecie bo nie umieli sie inaczej wyroznic. Teraz juz moja pozycja jest juz stabilna ale tak dziala prawo rynku. Dam znac bo jutro ide na konsultacje i moze zabieg. Mam juz dosc tych blizn i nawet ogladalam na Youtube taka blogerke z Krk ktora walczy z tymi bliznami i bardzo sobie chwalila rf mikroiglowa bo napisalam do niej na maila i wiem ze robila wlasnie w tym Rubinkiewicz Med. Zrobie przetestuje i napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megiiiii
doskonale zdaję sobie sprawę, że negatywne opinie mogą być albo od konkurencji albo nawet od "życzliwców" z otoczenia osoby, która prowadzi dany biznes, bo ich trafia, że komuś się powodzi... przykre, ale pełno jest zawistnych ludzi.. będę wdzięczna za każdą relację! ja na razie nigdzie się nie wybieram, bo jestem jeszcze w ciąży, ale pomimo dbania o siebie rozstępy przeorały ciało :( widać tak miało być, ale bardzo bym nie chciała, aby tak zostało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwaa84
Od ostatniego zabiegu minelo dwa miesiace i jestem bardzo zadowolona, blizny na policzkach sie zatarły i jestem je juz w stanie ukryc przy użyciu niewielkiej ilości makijażu. Twarz po zabiegu Rf mikroiglowej goila sie przez ok dwa tygodnie a pozniej znacznie się napiela a blizenki sie rozmyly albo wypelnily, zwal jak zwał. Tak czy inaczej jest lepiej a zrobilam tylko dwa zabiegi no i chce jeszcze zrobic dwa ale teraz zbieram pieniążki. Polecam i jeszcze dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmandaD
Myślę, że możesz też spróbować zabiegów laserowych. Nie należą do przyjemnych ale efekty widać bardzo szybko. Rzuć okiem na przykład na ofertę Vici Clinic z Krakowa, oni oferują takie zabiegi. Wykonuje się serię takich zabiegów, z reguły jest to 3-5 zabiegów. Pani Gosia w salonie jest bardzo miła, wszystko wytłumaczy. Warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znow reklama salonu Vici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to miałam straszne blizny na buzi po tradziku od młodych lat, poszłam do kliniki Medbeauty we ŚWidnicy, kilka zabiegów i już po krzyku, dzisiaj mam gładką buzię i w końcu jestem pewna siebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kammiluss91
Ja jak jedna z poprzedniczek sprobowalam Radiofrekwencji mikroiglowej w Klinice Rubinkiwwicz w Krk i faktycznie po uplywie pol roku a na to sie zlozyly cztery zabiegi zauwazam znaczna roznice w wygladzie skory twarzy. Robilam wcześniej juz przerozne zabiegi a dopiero ten Rf sprawil ze blizenki sie wypelnily i to jest fantastyczne bo inne zabiegi tylko zluszczaly skore a tu jakoś od wewnątrz sie skora zregenerowala. Polecam wszystkim kto taj jak ja walczy z bliznami po uporczywym tradziku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
Świetne usuwanie blizn wykonują w Lux Medzie na Puławskiej w Warszawie. Jeżeli któraś z was jest zainteresowana to polecam wam iść tam na konsultację. Opieka jest na najwyższym poziomie, a lekarze to sami specjaliści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Wu
Ja miałam usuwane blizny za pomocą lasera CO2. Jak sobie pomyślę ile ja pieniędzy wydałam na kremy, które i tak okazywały się nieskuteczne to aż mnie głowa boli:( Miałabym co najmniej kilkanaście takich zabiegów. Więc jak rzeczywiście masz spore te blizny to nie trać czasu na jakieś kremiki, maseczki czy balsamy. Nie wiem jakie mają ceny teraz, ale kilka lat temu w CZS w Warszawie, płaciłam niewiele ponad 300 zł za kilku cm bliznę - miałam ją na twarzy a nawet podkładem nie mogłam jej zakryć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam pójście do doktora małka https://www.robertmalek.pl/ robi naprawdę dobre operacje, zresztą możesz sobie zobaczyć na jego stronie efekty operacji. Mówią same za siebie. pójście do specjalisty jest jednak najlepszą opcją moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie odradzam klinike Rubinkiewicz w Krakowie. Zrobilam sobie tam rf mikroiglowa na twarz i szyje czyli termolifting 3d i efekt jest przerazajacy!!!! Skora jest zwiotczala i duzo ciensza niz przed zabiegiem!! Pani bardzo mila, ale co z tego jak dobrane parametry zabiegu zniszczyly mi skore. pozostaly kropki miedzy brwiami, wygladajace jak blizny po tradziku. Nie znikaja, a na konsultacji pozabiegowej Pani poinformowala mnie, ze moga utrzymac sie do 1,5 roku, a na konsultacji przedzabiegowej mowila ze do 3 miesiecy!!! Zaluje tego zabiegu w tej klinice. Wiem jak skora powinna wygladac po tym zabiegu, poniewaz pierwszy raz robilam sonie ten zabieg w innej klinice i efekty byly rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam tą panią trochę naciagaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam u niej mikrogowe na rozstępy na brzuch 3 zabiegi , co prawda nie zn ikly ale zbledly jest lepiej a miałam ogromnie rozstępy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam zabiegu na bliznę na twarzy i szczerze mówiąc jestem zdezorientowana o co chodzi z tą radiofrekwencją mikro igl łową,bo zbieram informacje o tym zabiegu,dzwonię i czytam w int. Może ktos wypowie się merytorycznie .Potrafię odróżnić reklamę jak i złośliwości. Jesli jest jakaś osoba która poddała się przynajmniej 3 lub 4 zabiegom i upłynęło conajmniej kilka miesięcy to opinię takiej osoby można brać pod uwagę. Mam bliznę na brodzie po wypadku. Czego sie mogę spodziewacpo kilku zabiegach,bo to trochę kosztuje.Czekam na info.Piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakrywałam bliznę w polszy, zagranicą nie muszę bo nikt o to nie pyta oprócz Polaków i ludzi z Europy Wschodniej :O strasznie chamską mamy kulturę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ASZA
A co to jest dla ciebie zagranica? Bo nie rozumiem czego oczekujesz i czy chcesz obrazić Polaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polakom i ruskim wszystko dziwne i nic nie widzieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscMarTa
Do Piotr: Ja robiłam serię trzech zabiegów RF Mikroigłowej na twarz i cialo własanie w Rubinkiewicz Med w Krakowie i to już dwa lata temu. Jestem bardzo zadowolona i pisałam o tym już na pokrewnym forum. Jestem dojrzała kobietą i u mnie zabieg zdecydowanie zatrzymał proces starzenia skóry, chomiki się wchlonely a pory super obkurczyly. Moja cera jest wymagająca ale to był strzał w dziesiątkę ad tamtej pory robiłam tylko raz Botoks na lwica zmarszczek bo skóra jest tak jędrna i gęsta że naradzie oszczędzamy kasę na przyszłość. Polecam klinikę i Panią Patrycje bo już dwie moje koleżanki też jej zaufały. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jactez nie pamietqm ze mqm blizny i ubierqm sie jqk chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam kilka blizn, tej po cc w sumie nikt nie ogląda ale i tak po smarowaniu bio oil mi prawie zniknęła, podobnie jak reszta, one z czasem są naprawdę niewidoczne jak o nie dbasz. A jak masz poważniejszy problem to zabiegi medycyny estetycznej załatwią sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam ze rf mikroiglowy potrafi zdzialac cuda u pań po 50 tce. Mam 55 lat, zrobiłam 2 zabiegi i moja twarz się odmłodziła, skora jakby jest gęstsza. Polecam zabiegi w gabinecie Beauty Premium w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LeonardKaska
No ja jestem młodą osoba bo mam 25lat ale już pięć lat walcze z bliznami po trądziku na policzkach i skroniach. Byłam leczona retinoidami i antybiotyk iem i faktycznie trądzik ustąpił ale blizny, dziurki i nierówności zostały. Próbowałam już wielu zabiegów u lekarza który mnie leczył ale to były pieniędzy wyrzucone w błoto, dlatego po wielu opiniach z neta zdecydowałam się na zabieg Radiofrekwencji RF mikroigłowej w Klinice Rubinkiewicz Med w Krakowie i jestem po serii czterech zabiegów w połączeniu z kwasem TCA i jest coraz lepiej. Zaraz po serii już pojawiał się efekt ale dopiero teraz tak po upływie pół roku od ostatniego razu zauważam mega różnice i teraz już nieraz zdarza mi się wyjść bez makijażu A wcześniej to było niemożliwe. Blizny się powypelnialy i wyplycily a kwas zmienił mi kolor skóry na bardziej zdrowy dlatego bardzo polecam sam zabieg i Panią Patrycja, która mi bardzo pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam dobrej fachowej kliniki, bo mam mega problem z bliznami, a boję się pójść do pierwszej lepszej. Najlepiej w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ophe28
mialam blizne po powiekszeniu biustu i chirurg mi doradzil veraderm do smarowania :) uzywalam regularnie, blizna byla swieza, wiec mysle, ze to tez na pewno pomoglo w szybszym jej rozjasnieniu. teraz jest niemal niewidoczna, zuzylam dwa opakowania i to wystarczylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odradzam Rubinkiewicz

Klinika Rubinkiewicz med w Kraków ma niskie ceny natomiast brak kompetencji. Pani Rubinkiewicz zamiast poprawić - zniszczyła mi twarz. Skóra zamiast 2-4 tygodnie godła się 4 miesiące a finalny efekt po zabiegu jest przerażający.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odradzam Rubinkiewicz

Klinika Rubinkiewicz med w Kraków ma niskie ceny natomiast brak kompetencji. Pani Rubinkiewicz zamiast poprawić - zniszczyła mi twarz. Skóra zamiast 2-4 tygodnie godła się 4 miesiące a finalny efekt po zabiegu jest przerażający.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinka4

Akurat blizny to nie problem aktualnie bo można zrobić korekcje takiej blizny. Ja u doktor Żukowskiej w Łodzi taki zabieg wykonywałam, nie jest skomplikowany a znacznie poprawia wygląd takiej blizny 🙂 także nie ma co się stresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×