Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dalajlamka

spieprzyłam salonwygląda koszmarnie

Polecane posty

normalnie trupio-ściany jasna oliwka/farba plus pigment/ bardzo jasne meble-kredens i komoda no i ....zielono-szara sofa.Okropieństwo!!!co radzicie-ratować to jakimiś słonecznymi dodatkami czy przemalowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha dodtam,ze nie mam jeszcze dywanu i firanek.W oknach lekko zolte rolety/ale niestety nie ocieplaja pokoju/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemaluj. wybierz jakieś zdecydowane kolory. a może uratowało by przemalowanie tylko jedenej ściany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas tam babka
polecam brazowe dodatki! - poduszki, zaslony, ramy obrazow, jakis dywan... pomysl jeszcze o czerwieni, takiej mocnej, jak czerwone wino, bordo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas tam babka
uwazam, ze sciany nalezy zostawic, dobrze wygladaja jasne, warto "pobawic sie" dodatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimonko
poumieszczaj wszedzie słoneczniki, we flakonach, na poduszkach itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tam do oliwki to bardziej jakieś fiolety czy granaty. zresztą zależy jaka oliwka. tu jest stronka która okazuje kolory grające z danym: http://design.geckotribe.com/colorwheel/ niestety kolor trzeba podawać współrzędnymi rgb http://color.slightlyblue.com/ a tu można wybrać kolor z palety i dowiedzieć się jakie ma współrzędne. fajna stronka by pokazać komuś przez net dość dokładnie w jakim kolorze coś masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najgorsze jest to,ze baaaardzo się starałam aby wszystko pasowało!Mogłam cholera skopiowac coś z IKEI a...ale nie!wolałam sama się bawić w projektantkę wnętrz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz ;) ja sobie ostatnio do zielonego pokoju kupiłam zielona kapę...nie wiem komu by teraz tą kapę oddać :p teraz szukam szarej. jak nie chcesz malować od nowa wybierz jakiś grający kolor, ale nic pastelowego tylko zdecydowany i ciemny i daj go na zasłony, dywan i jeszcze jakiś powierzchniowo spory dodatek (obraz, kilim :/). kapa na sofę to też tanie i co ważniejsze nietrwałe rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie lam się na pewno da się fajnie i tanio uratować to wnętrze. a zabawa w projektantkę jest fajna i warto załapać z czym się to je. a jeszcze mi się przypomniało takie forum. możesz tam zdjęcia wrzucić i ludzie fajne rady dają. http://fotoforum.gazeta.pl/71,1,35.html ps. pewnie przecinki w linku trzeba będzie skasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pindole....
a moze pokombinuj z roznymi odcieniami zielonego....paleta olorow jest spora....poczawszy od np poduszek..obrusy...podstawek do herbaty...skonczywszy na kwiatach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady mary
Ni wiem , czy granaty i fiolety pasują do Twoich zieleni , ale moim zdaniem Twój salon uratować mogą dodatki w kolorach żóltym , złotym, no i jaskrawy pomarańcz.Miałam podobnie. Przesadziłam z brązem i beżem i zrobiło sie smutno..Właśnie dodatki w tych kolorach uratowały całość.Wygląda podobno nieżle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szukajacych sensacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie miałam napisać o szablonie.Moim zdaniem to niezły pomysł.Raczej w zdecydowanej barwie,i dodatki w kolorze/ odcieniach/ szablonu.Szablon zdecydowanie oświetlić lampą jako miejsce główne w salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szablon w kolorze mebli,pewnie to jakiś jasny brąż lub beż?A skoro są rolety to jakiś dodatem w tej tonacji,wazonik,dywan z zawartością koloru ściany,szablonu i rolety.A jeśli nie będzie pasować to walnij ściany na biało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szukajacych sensacji
polecam szablon w kolorze brazowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest z kolorami mieszanymi w domu.Kupiłam fioletowy barwnik,mężo strzelił przedpokój.Zęby mnie bolą do dziś na wspomnienie cukierkowego różu.Cóż,u mnie kładło się tapety,to człowiek nie zorientowany.Sąsiadka doradziła domieszać granatowy barwnik.Wyszedł jagoda ze śmietaną-idealny(pomijając fakt,że pół przedpokoju zamalowałam uzyskując efekt)A jaki sąsiadka ma łososiowy!Też metodą dolewania.Ja wiem,że ożna sobie kolor zamówić,ale kiedyś zamówiłam sobie kolor tynku strukturalnego i zawału dostałam przy odbiorze...Jakoś tak niefrasobliwie machnęłam palcem,że zamiast brązu w kolorze moich mebli pokazałam pomarańcz wsciekły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×