Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość związki

Dzisiejsze związki

Polecane posty

Gość związki

Ostatnio zastanawiam się na czym polega związek dwojga ludzi. Razem mieszkają, utrzymują dom, mają wspólne cele, tylko że długie, szczere rozmowy nie prowadzą ze sobą a z przyjaciółmi. Wspólne pasje, zwierzenia czasem tajemnice powierzają internetowym znajomym, a nie swojej połówce. Poco są takie związki. Czy rolą kobiety jest posługiwanie mężowi: obiadek, porządek, pranie, czyli sprawy przyziemne, a intymne szczere rozmowy, marzenia są przeznaczone dla obcych osób? Czy na tym polegają dzisiejsze związki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojt
Po twardej lekcji życia... doszedlem z dziewczyną do wniosku że rezygnujemy z przyjaciół, że będziemy rozmawiać o wszystkim, A kiedy coś nas boli, bądz sie pokłucimy to rozmawiamy... Ja poprostu inaczej nie potrafie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Czy rolą kobiety jest posługiwanie mężowi: obiadek, porządek, pranie, czyli sprawy przyziemne" Nie, swoje brudne gacie powinieneś prać sam. Ale jak widać znalała się jakaś głupia, co to odwala za Ciebie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lost ona
wlasnie tak chyba ajest ale zamykanie sie na innych ludzi nie jest dobrym wyjsciem, to kwestia zaufania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez to od ludzi zalezy
nie od czasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazy woman from city fox
a mi dziś facet powiedział,że będzie robił wszystko co ja zechcę, przynosił zakupy, kupował mi co chcę, wszystko tak jak chcę....nie wiem...czy zwariował????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona kobieta
no chyba nie tylko na tym polegają zwiazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym tylko powiedzieć, że o tych "sprawach przyziemnych" tak lekko pisać mogą jedynie Ci, co ich nie robią. To jest kupa roboty każdego dnia, a ktoś tu pisze, że to takie duperele. Proponuje naprawdę sobie zacząć prać te brudne gacie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×