Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciotkaklotka

KAC...co na kaca - UMIERAM

Polecane posty

Gość jkhjkhjkhjk
weź dużo tabletek witaminy c z 10 idź kup jogur 0,5 litra jogobelli gęsty z kawałkami owoców i się połóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi pomaga solidne śniadanie (np jajecznica na kiełbasce)- nawet na Discovery robili taki eksperyment z leczeniem kaca i żarcie zwłaszcza białkowo-tłuszczowe okazało się skuteczniejsze niż lekarstwa czy nawet \"klin\". A potem solidny rosół na obiad :) A w ogóle to podobno najlepsza na kaca jest ciężka praca :D Zdrówka życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też solidne żarcie
takie jak dla chłopa stawia na nogi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też solidne żarcie
żadne tam tabletki, a najlepiej jak popiję soku z ogórków kiszonych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marus
Mnie pomaga czarna mocna kawa z sokiem wyciśniętym z połówki cytryny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
The day after... :O Zupa ogórkowa ale ciepła. Żołądek i tak jest zestresowany, więc nie polecam katowania zimnymi potrawami. Dawno , dawno temu moja mama ratowała tatę rosołkiem zaciągniętym żółtkiem. Rosół przewidująco gotowała przed imprezką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimny prysznic z żelem o jakimś cutrusowym zapachu, pepsi lu b woda mineralna lub sok pomrańczowy (należy sporo pić) sok pomidorowy też bo uzupełnia potas. poza tym świeże powietrze i praca :P tak tak najlepiej iść na jakis spacer albo coś żeby sie dotlenić i pobyć trochę w zimnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolka1986
woda przegotowana z łyżeczkka sody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialala bamba
na kaca najlepsze jest powietrze z pompki od materaca! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja na kacu
spać nie mogę :( położyam się spa ok 2 i wstałam, bo wiercę się w łóżku od pół godziny i piiiić mi się chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na kaca kaca
a ja się zawsze leczę sokiem z kiszonej kapusty:-) trzeba uzupełnić elektrolity w organiźmie:-D I to mi zawsze pomaga albo....gorąca zupka najlepiej rosołek , a awaryjnie chińska pikantna z torebki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaił Bułhakow...
Mistrz i Małgorzata » Woland (Część pierwsza: 7. Fatalne mieszkanie) Niech się pan zastosuje do starej, mądrej zasady. Podobne należy leczyć podobnym. Jedyne, co może przywrócić panu życie, to dwie wódki pod pikantną, gorącą zakąskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyska123
pół szkalnki cukru, zalać pół szklanki cieplej wody, dodac sok z cytryny, Rozpuścic cukier i wypic. momentalnie stawia na nogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×