Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moje Wesele

ILE zespol BOYS wezmie za granie na weselu???Jestem

Polecane posty

Gość gość
a i jeszcze co do magness to co najmniej 1,5 roku wstecz niestety bo terminy zajęte.www.zespolmagness.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to niby miał byc post pary młodej tak? A idz ty tumanie przeSS 2 SS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha34
A na czym Boys gra??? z tego co wiem to klika osób skacze i tyle. Wesele to nie to samo co występ na placu czy festynie. Tu trzeba elastyczności i profesjonalizmu w prowadzeniu wesel. Poza tym na ile czasu starczy im repertuaru, godzina? góra dwie! a sama też bym nie chciała słuchać tylko ich kawałków. Trochę myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno bym nie poszła na takie wesele z kaszana disco - polową. Nie trawię tego. za pare tys. mozna miec naprawdę solidny i lepszy zespół z instrumentami a nie z playbackiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to już czysty snobizm robienie z siebie milionerów i pokaZÓWKA NA CAŁY POWIAT !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja ja moge zrozumiec, bo sama bym tak chciala, tylko fakt, ze drogo, niby wszyscy jada po disco polo ale kazdy po paru kieliszkach najlepiej sie bawi przy disco polo, fajna atrakcja na wesele, to jest w koncu dzien panstwa mlodych i to glownie oni maja sie dobrze bawic i byc zadowoleni a nie koncentrowac sie tylko na gosciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie uwazam zeby to byl snobizm, przeciez taki dzien jest tylko raz w zyciu i ma byc niezapomniany. a co lepszy jakis widzirej imprezy ze swoimi zenujacymi konkursikami, albo jakies badziewne piosenki, ktorych i tak nikt nie zna? przynajmniej kazdy piosenki boysow zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość232
osobiscie uwazam ze nie warto brac slawnego zespolo i przeplacac kazdy zespol specjalizujacy sie typowo w graniu na weselach zagra i zaspiowa ci piosenki wszytskich wykonawcow np jak mig power play czy boys i wezmie za to 3-4 tysiace i zagra od wyprowadzenia z domu az do konca imprezy ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" dziubas 29 2008.11.21 boysi grają tylko na wybranych weselach - wiem bo pracuję w firmie z nimi współpracującą - koszt za godzinę na rok 2008 wynosi 12 000 zł. z tego co wiem w przyszłym roku nie planują wielu występów na weselach ponieważ dużo koncertują. ale za to wiele innych zespołów disco polowych chętnie gra na weselach usmiech.gif np zespół skalar za cał noc w tym roku brał 5-6 tysięcy klikajcie - www.pajacyk.pl http://www.przewodnikmp.pl/img-220420070531.p ng http://www.przewodnikmp.pl/img-150820090460.p ng " nie słuchajcie go widać po jego odpowiedzi ze tylko to propagandą i kłamstwo aby mógł na tym zarobić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boys 30 00 tys. ale było super Grali u mnie na weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siekba
Chore pomysły dla przeciętnych kowalskich.Wynaturzenie dla bogatych.. ćwikłowych...:)Moja prywatna ocena:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę normalne zespoły z różnorodnym repertuarem z instrumentami, które znają się na rzeczy, wiedzą jak rozbawić gości a nie ze skaczącymi pajacami z playbacku. Wesele to nie festyn....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jednak chciałabyś poszukać jakiegoś mniej kosztownego zespołu to polecam odwiedzić www.oprawa.gdziewesele.pl/Zespol-DJ/ tam z pewnością znajdziesz jakiś fajny zespół na wesele! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy lubi i ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×