Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gwiazdeczka kochana

help!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

chodzi o to ze moj brat poznal kolezanke ktora bardzo lubie , zakochali sie od razu w sobie i kurwa wielka milosc .... ja pierdole jak mnie to wkuriwa lubie moja kumpele i zycze jej najlepiej jendak nie moge pozwolic na to zeby byli razem.. mam swoje powody i nie moga sie spotyka ..no powiedzialam bratu zeby odpierdolil sie od niej a oni dalej swoje co mam zrobic zeby kurwa ta znajomosc sie skonczyla no coooo :O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadżet
a to niby czemu nie moga byc razem? cos jest nie tak z twoim bratem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem to--------
jezeli ci na tym zalezy to popisz z bratem lub z kumpela podajac sie za kogos innego i bedzie ze sie zdradzaja albo podpucuj ja bratu ze sie puszczala z innym na imprezie albo odwrotnie i bedzie dobrze... a co to za powod??? bo skoro sie maja ku sobie to czy warto to psuc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem to--------
ale czemu bedziesz skonczona/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jesli nagadam glupot bratu on przeciez spyta sie jej czu to prawda i dalej to nic nie da tylko pogorsze sytuacje z koleznka , a ja ja b, lubie zycze jej jak najlepiej jednak z nim byc nie moze nieeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem to--------
ale czemu bo zeby cos trafnego ci doradzic to trzeba znac powod..........................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile oni maja lat? jak sa mlodzi to jest duza szansa ze zwiazek moze szybko sie rozpasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadżet
nic z tego nie rozumiem. jesli go kocha to co z tego ze to twoj brat? tez czlowiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdsfds
Pewnie chodzi o to ze to popsuje twoje stosunki albo z nia albo z twoim bratem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi o cos bardzo powaznego bardzoo :O:O:O ja chce dla obojga jak najlepiej ale razm byc nie moga...no co mam zrobic i wlasnie juz nie sa dziecmi kurwa on ma 23 lat :O:OO ona pare mniej :P:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdsfds
Ze jak oni sobie powiedza pewne rzeczy to tak sie stanie Alob mowilas cos zlego do niej o nim albo odwrotnie co bardziej prawdopodobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj tu panuje anonimowosc, mozesz nam powiedziec o co chodzi;) tylko w taki sposob bedziemy mogly ci pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i myslisz ze wszystko jej wyklepie? popros go zeby nie wchodzil z nia na twoj temat i bedzie po sprawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×