Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiadomonic

Test ciążowy - może być pomyłka ?

Polecane posty

Gość niewiadomonic

Zrobiłam test ciążowy 17 dni po stosunku. W trakcie stosunku byłam w 2 dniu cyklu. Cykle mam ok. 26 dni. Test zrobiłam wieczorem, a nie rano. Czy może się mylić? wyszedł negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_________
test ma skuteczność około 98% procent więc raczej nie ma pomyłki a to czy rano czy wieczorem tak naprawde nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roki500
ja bym radziła zrobić jeszcze jeden test,jeśli kolejny wyjdzie tak samo to pewnie się nie mylił.A i zrób go najlepiej rano. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadomonic
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_________
nie martw się nie jesteś w ciąży ; P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_________
wiem że to niełatwe, ale naprawde jeśli test wyszedł negatywnie to praktycznie nie ma szansy żebyś była ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzuzanna
jak czesto mylą sie testy ja robiłam ich kilka wszystkie negatywne i robiłam usg od wpadki jakies 7 tygodni a od ostatniego okresu 9 tygodni wiec chyba moge byc spokojna mimo tego ze okres mam bardzo ubogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksana87
tez robilam test tyle, ze w 12 dniu cyklu z wynikiem rowniez negatywnym ale mam zamiar go powtorzyc w dniu spodziewanej miesiaczki chyba, ze nadejdzie echh oby...rowniez wspolzylam w czasie okresu tyle, ze to byl 4 dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadomonic
Roksana.. ja też w czasie okresu, z tym, że to nie był pełny stosunek i do tego zastosowałam antykoncepcję po " metodę yuzpe" i nadal nie mam pewnosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety musze to wszystko zdementować. 1 ciaża test 5 dni po spodziewanej miesiączce - test negatywny 2 tygodnie brak miesiączki - test pozytywny - zaskoczenie (ciąża nieplanowana) ale byłam pewna ze nie jestem no bo 1 test byl negatywny. 2 ciaża planowana zrobiłam 4 testy, sytuacja identyczna dopiero test 7 dni po spodziewanej miesiączce - test prawie pozytywny czyli 2 kreska tak blada ze ledwie ja bylo widac. Cykle mam 33 dniowe Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadomonic
po co te testy w ogole, skoro one są aż tak mylące..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka ataka
hej ja właśnie jestem w kropce... okres spóźnia mi się 11 dni... pierwszy test zrobiłam 2 dni temu i wyszedł pozytywny... wczorajszy natomiast negatywny :/ juz sama nie wiem co myśleć... jutro robię kolejny... ktoś jeszcze miał taką sytuacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadomonic
kobietka ataka - tutaj wszystkie mamy ten problem. eehh niestety te testy nie są w ogole wiarygodne ;/ chyba trzeba odczekać te 9 miesiący wtedy się dowiemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka ataka
:) mam jednak nadzieje że w najbliższych dniach dowiem się co i jak ale z tymi testami to wielkie zamieszanie... robiłam dwa różnej firmy i może dlatego każdy pokazał coś innego... najlepszym wyjściem będzie wizyta u lekarza.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testy z moczu są skuteczne w ok 98-99 % pod waruniem że są robione nie wcześniej niż w terminie przewidywanej @. Jeśli wówczas jest wynik pozytywny to ciąża na pewno jest. Ten 1-2%-owy margines błedu dotyczy sytuazji odwrotnej: wynik jest negtywny a po jakimś czasie okazuje się że ciąża jednak jest. Wiąże się to najczęściej z opóźnieniem owukacji. Dlatego w przypadku wątpliwości test nalezy powtórzyć najloepiej po 7-10 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aNiecierpliwa
Robilam test w sobote wieczorem (15.11) i wyszedl negatywny, ale nadal nie mam okresu. Jutro rano pnuje zrobic test,taki sam jak wczesiejszy - Quick Vue, ponoc maja 99,6 % skutecznosci,ale zawszeto 0,4 %pozostaje, tym bardziej, ze jestem w 40 dniu cyklu, chociaz mam nieregularny. Czytalam wypowiedzi kobiet n atym forum na temat tego testu i nie widzialam zlej opinii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaaa
ja zrobilam PIERWSZY test rano wyszedl ze jestem w ciazy.... po czym nastepnego dnia rano powtorzyłam i zrobilam 2-GI TEST i wyszlo,ze jestem w cizy nie moglam w to uwierzyc i wieczorem zrobilam TRZECI hmm wyszło ze jestem bylam najszczesliwsza osoba pod sloncem ale poszlam do learza sie upewnic hmmm po badaniu moczu na drugi dzien byly wyniki ....learz mi pogratulowal!!! 2 tyg pozniej badanie krwiii ...okazalo sie,ze ciazy nie ma.... i co wy na to...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martwcie się dziewczyny nie jesteście ;) nie czytajcie o tych testach co wyszły negatywne a okazało się ,że ciąża. ja też wam mogę napisać : zrobiłam 8 testów w dniu spodziewanej miesiączki każdy wyszedł negatywny, poszłam do gina okazało się ,że ciąża :P wierzycie mi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunka3
współzyłam z chłopakiem mieliśmy prezerwatywę która nie pekla nie zsunęła. w dodatku "nie skończył" we mnie się zrobilam 5 testów- każdy negatywny...okres spóźnia mi się 12 dzień:( mogę byc w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunka3
współzyłam z chłopakiem mieliśmy prezerwatywę która nie pekla nie zsunęła. w dodatku "nie skończył" we mnie się zrobilam 5 testów- każdy negatywny...okres spóźnia mi się 12 dzień:( mogę byc w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luska333
nunka 3 następnym razem zażyj pigułkę będziesz pewniejsza. To czy jesteś w ciąży to się okaże. ja nie wierzę w prezerwatywy, więc myślę, że wszystko jest możliwe. Dla mnie używanie prezerwatyw to podobna metoda jak te przedstawione tu: http://www.pigulka.pl/50lat/. Tak się nie zabezpieczysz haha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
test raczej się nie mylił.. chociaż czAsem laski piszą , że wychodzi negatywny jak ciąża jest bbbb wczesna, i stężenie hcg zbyt niskie chociaż...? test może mylic się w tą stronę, ale jak pokaże 2 bladą kreskę-nawet ledwo co widoczną-można zacząc gratulowac ; ) jeśli zrobisz test 1 rano, z 1 moczu a kreska wyjdzie mocna, a zrobisz wieczorem i wyjdzie bledsza- nie ma się czym martwic, mocz wieczorny jest podobno bardziej rozrzedzony piciem, posiłkami, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
dokładnie, przed okresem nie ma co robic testu. jak już kobieta bardzo się niecierpliwi-zrobic w dniu spodziewanej, albo jeszcze lepiej kilka dni po jej terminie, wtedy powiniem już wyjsc. ja napiszę co mnie spotkało.. 8 czerwca miałam ostatni okres, ok 10 lipca po dniu spodziewanej @ robiłam test-wyszedł negatywny. 5 sierpnia zrobiłam juz z czystej ciekawości i dziś leci ok 9 tydzień mojej kreseczce ; ) a żeby było śmieszniej, wg mojej położnej ciąża może byc miesiąc starsza niż myślę.(wg daty ostatniej miesiączki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocieszona
ja robiłam test w 5 dniu okresu(nie wiem czy mozna to tak nazwac bo byl slabszy niz zwykle) i wyszedł pozytywny. przez caly tydzien chodzilam podeenerwowana ze jestem w ciazy. nie wytrzymalam i zrobilam kolejne dwa testy ktore zgodnie z moimi nadziajmi wyszly neegatywne. prawdopodobnie podczas okresu produkuja mis ie jakies dziwne hormony ktore wykazaly ciaze. ide do lekarza sie upewnic ale watpie ze w okolo 12 dniu ciazy mogloby byc wiecej hormonu niz w okolo 3 tygodniu. Więc dziewczyny głowa do góry! testy też są omylne i to nie w jedna strone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa2
a u mnie nie wiem co jest nie tak, bo pierwszych stosunkach w życiu mój organizm zachowywał się jakbym była w ciąży: spóźnienia miesiączki, o wiele mniej intensywne, bóle bioder itp itd a jakoś od ponad roku nic :p testy akurat wskazywały, że nic z tego, ale ciało mówiło co innego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×