Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość erta1

jaki kupic dobry wozek dla dziecka?

Polecane posty

Gość MiaS

Mówisz tutaj o modelu air-x? Widziałam właśnie ten wózek ostatnio w sklepie i przyznam, że faktycznie super się prezentuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka

Posiadam wózek vega karo i polecam każdemu! Starannie wykonany dobra cena i piękny miętowy kolor!hit sezonu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka

Ja mam joggy z coletto. Cena super, jakość też, wożę córkę i po parkach i po chodnikach i wszędzie sprawuje się super, więc bardzo polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakoś wygodniej spacerować z nosidełkiem od kinder hop, naprawdę, szybko zakładam nosidełko, mam model multi grow, wiec na cały okres noszenia się idealnie nadaje i lece na zakupy albo ide z psiakiem na spacer, jakoś mi tak wygodniej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się na takim wózkiem zastanawiałam ale nie miałam za bardzo jak go wypróbować dlatego wybrałam x-landera bo przysłali mi go do domu i mogłam się do niego przymierzyć na spokojnie, nikt mnie nie popędzał i nie pospieszał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wózek Riko Nesa jest naprawdę super. Jeśli szukacie wózka który posłuży dziecku na cały etap wózkowania to to jest właśnie taki model. Raz że bardzo stabilny, dużo miejsca w gondoli, w spacerówce, koła lekkie bezdętkowe z gumową oponą. Można montować spacerówkę przodem i tyłem, tak samo gondolę. Miękki, daje radę na każdy teren. Ma dodatkową amortyzację w środku wózka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×