Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość erta1

jaki kupic dobry wozek dla dziecka?

Polecane posty

Gość PaulinamamaTośki
Zgadzam się z jedną z dziewczyn, która wcześniej mówiła że trzeba sprawdzić, przymierzyć, obejrzeć. Ja sobie upatrzyłam Vicco od adamexu i pojechałam zobaczyć go w sklepie. Sprawdzałam koła i amortyzatory i ostatecznie wzięłam go i jestem mega zadowolona! Model jest mega cudowny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja gdybym nie pojechała do sklepu i nie prosiła sprzedawczyń o rekomendacje to chyba nigdy bym nie zdecydowała się na mój wózek - barlettę od adamexu. W kilku sklepach polecono mi właśnie ten model i muszę przyznać, że wszystkie panie miały rację. Jeździ się nim bardzo dobrze i do tego jest bardzo pakowny. Nawet mój mąż chętnie z nim spaceruje, bo wózek ma regulowaną rączkę i może spokojnie dopasować go do swojego wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja nie wiem jak można kupować wózek w ciemno bez obejrzenia. Ja niczym zdecydowałam się na swój vicco to zjeździłam chyba wszystkie sklepy w województwie :D Dopiero gdy 20 pani w sklepie mi go poleciła to stwierdziłam, że coś musi być na rzeczy i kupiłam. Wózek sprawuje się bardzo fajnie i w zasadzie łączy w sobie super jakość z bardzo korzystną ceną. Nie mam na co narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam emmaljunga nxt90. Mam go już 2 miesiące i jestem z niego bardzo zadowolona. Stosunkowo nie wielki, wszędzie się zmieści i funkcjonalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Assanella15
Zobacz ofertę producenta: http://tutek.pl Firma oferuje spacerówki i różne akcesoria. Ma wiele dobrych opinii w internecie i sama mogę polecić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem posiadaczką wózka Vicco od Adamexu i bardzo go sobie chwalę. Jest lekki, bardzo zwrotny i wygodnie się go prowadzi. Ma dodatkowo żelowe bezdętkowe koła, które znacznie poprawiają komfort jazdy, Jednym słowem jest super! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miramalka
Expander Macco. Solidny wózek i dostępny, więc zakup nie stanowi po prostu problemu. Jest duża wygodna gondola z materacykiem, regulacją oparcia i systemem wentylacji, do tego też wygodne torby i wszystkie akcesoria, takie jak ważna o tej porze roku folia przeciwdeszczowa. Na co zwracałam uwagę jeszcze to składanie, żeby nie było trudne, bo przy różnych modelach miałam z tym dość spory kłopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiolaKarol
dobry wózek trudne pytanie, długo szukałam ale najpierw zdecydowałam się zakupić wózek 2w1 polskiego producent bo chciałam dużą gondolę i dobrą amortyzacji. Polskie tu wygrywają a potem poszukałam bezpiecznego fotela postawiałam na cybex aton 4 dokupiłam adaptery aby umieścić fotel na wózku anex sport który ja wybrałam. Mamy ile nas tyle opinii wybierać pod siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też zależało na dobrej, dużej gondoli i budce i dobrej amortyzacji dlatego wybrałam x-move, jest solidniejszy niż inne wózki które widziałam a warto je zobaczyć w sklepie na żywo bo wtedy widać dopiero dobrze zalety x-landera na tle innych wózków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy wózek to jak do tej pory dla mnie Barletta Adamexu. Wózek jest bardzo starannie wykonany z najwyższej jakości materiałów. Jest solidny ale lekki, dzięki czemu wkładanie go np. do bagażnika nie sprawia mi żadnego problemu. Prowadzi się go bardzo wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie bardzo ważna była funkcjonalność i wygoda, dlatego zdecydowałam się na model Vicco od Adamexu. Wózek jest świetny, ma wszytko czego potrzeba, jest bardzo lekki i zwrotny i co ważne jest bardzo solidnie wykonany. Nie mam z nim żadnych problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia500
U mnie jako że chciałam aby wózek służył długo zdecydowałam się na model Baby Jogger City Tour. Ma aż 5 opcji podróżowania - wózka głębokiego, z fotelikiem grupy 0+, z siedziskiem usytuowanym przodem lub tyłem do kierunku jazdy oraz z platformą dla starszego dziecka. Sprawdza się bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży wybór spacerówek i nosidełek w bardzo dobrym standardzie ma Lionelo na swojej stronie lionelo.com/product_category/wozki-i-nosidelka. Ja mam ich wózek i planuję kupić też nosidełko, bratowa używa Isa plus i sobie chwali ten model że poręczny że stabilny i dobrze zdrowo można dziecko w nim ułożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wózek Emma plus od Lionelo i nie narzekam. Znalazłam go na ich oficjalnej stronie -http://lionelo.com/product_category/wozki-i-nosidelka. Sama marka jest ogólnie dość chwalona, swoje biura obsługi mają w Holandii ale też w Polsce. Szybka dostawa, dobry kontakt, wózek bez jakiś skaz, nowy, sprawny, dobrze zabezpieczony przy transporcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie dobrą polską marką jest Adamex. Mam od nich model Monte i bardzo dobrze mi służy. Jest lekki i zwrotny. Szybko i bez problemu składa się go. Pięknie i elegancko się prezentuje. Prowadzenie go to przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem ale ja się do każdego wózka przymierzałam zanim wybrałam x-landera, wybór dobrego wózka nie jest łatwy i wiele zależy od tego czego od wózka oczekujesz więc najlepiej jak pójdziesz do jakiegoś sklepu i je dokładnie obejrzysz i porównasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tani a bardzo dobry jest maxi-cosi mura plus... Mam 2 lata i sparuje się wzorowo. Gondola duża, wygodna, fotelik dobry wygodny i bezpieczny a jako spacerówka też jest super, jedyny minus dla mnie to jak na moje potrzeby zbyt mały kosz na zakupy. Ale wózek jest tani więc nie można mieć zbyt wygórowanych wymagań. Polecam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zadowolona z naszego wózeczka creativo marki Dorjan. Bardzo dobra jakość materiałów, nic się nie wygina, nie rwie się tapicerka, nie pękają kółka, ogólnie – jestem pozytywnie zaskoczona. Bo sądziłam, że przy tym jak ja dużo z wózkiem spaceruję to będzie się szybko zużywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba pojsc do sklepu pojezdzic tymi wozkami, zobaczyc czy nam pasują, przez internet tak w ciemno bym się bała, ja w bobowózkach kupowałam anex cross, ten mi najbardziej pasował i miał to czego potrzebowalam, kazdy moim zdaniem powinien pojsc i dotknąć obejrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palinek
Anexy są świetne :) My mamy Discovery. Jestem zadowolona - wygodnie się prowadzi, lekki, bezpieczny i funkcjonalny. Lepszego bym sobie wymarzyć nie mogła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi się podobają ale jak przyszło do kupna wybrałam x-lander, jakoś wygodniejszy mi się wydawał a jestem niska więc nie każdy wózek mi pasował no te diody led w podnóżku mnie też oczarowały, super pomysł na poprawę bezpieczeństwa dzieciaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej poszukać w sieci opisów i na co najlepiej zwracać uwagę. Wózek powinien być przecież wygodny i dla dziecka i dla matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w poszukiwaniu wózków dziecięcych trafiłam na stronę https://www.natigo.pl/wozki-dzieciece-c-1.html Oferują świetne wózki dziecięce. Zakupiłam od nich jeden w zestawie razem z gondolą ręczną i fotelikiem. Polecam wam przyjrzeć się ich ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie jak daja te dodatki, nie ma tez co przeplacac za wozek, ostatnio widzialam super oferte razem z fotelikiem za 1800zl byl to wozek Adamexu, oni maja super wózki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem bardzo dobre sa wozki Expander. Pamietam, ze ich dawne Mondo robilo furore kilka lat temu :D a teraz widze, ze maja taki nowoczesny model Storm w sprzedaży. Fajnie się prezentuje, idealny na miasto, bo taki zgrabny i zwrotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaK

Fajną opcją są wózki wielofunkcyjne. Ja. np kupiłam sobie taki z anex, seria cross. Bardzo wygodny, skrętny i łatwy w obsłudze. Super sobie radzi na każdym podłożu. Obecnie korzystamy już ze spacerówki- mały ma sporo miejsca a pasy dobrze trzymają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

My mamy tez Anexa ale serie discovery i tez nam się sprawdza , ale teraz zastanawiam się nad lżejsza spacerkowa tez właśnie z tej firmy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkanna

Fajna jest ta nowa spacerówka Anexa - lekka, wygodnie się składa, fajnie wygląda, sprawdź sobie ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×