Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
lady stonehenge

do jasnej cholery z tym wszystkim

Polecane posty

nikogo nie mam - dobra, no i co z tego, nie mogę sobie od czasu do czasu poprostu ponarzekać? od razu musi przylatywać rodzinka z jakimiś złotymi radami na każde zło. Dlaczego ta babcia ma taką tendencję do zmyślania niestworzonych historii i przekręcania faktów. Ze cholera jakiś czas temu podobno odpyskowałam jakiemuś chłopu co chciał się wepchać do kolejki w sklepie. A przecież to było zupełnie inaczej i zupełnie o co innego chodziło. Mam dość. Tak do cholery - chcę żeby mi ktoś pasował w stu procentach, innego nie wezmę - napatrzyłam się za dużo na beznadziejnych gości. Podobno jestem nudna - no i co z tego - może i jestem, nie musi każdy być ciekawy. Za dużo sie na patrzyłam na te młode żonki z naszej klasy na spotkaniu klasowym i trochę dlatego fiksowałam dzisiaj. Ale już koniec, nie narzekam. Są dobre strony tego że jestem sama. Mogę pojechac do Anglii na dwa miesiące nikomu się z niczego nie tłumaczyć. Mam gdzieś tą całą szopkę jaką odstawia moja rodzina. Mam gdzieś to co o mnie mówią, że mnie obgadują i co o mnie myślą. Od teraz będę już zawsze silna. I zawsze w sytuacjach gdy nie wiem czy się śmiać czy płakać wybiorę to pierwsze. Zresztą łzy chyba muszą się kiedyś skończyć. Tak, mam dość, ale od teraz już wszystko będzie inaczej - dam radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×