Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

felina21

co dzis na obiad poradzcie

Polecane posty

witam kompletnie niewiem co zrobic na obiad.mam mieso mielone ale niechce znow spagetti.to juz nudne sie zrobilo.co innego moglabym zrobic z tego miesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę na pewno
kotlety mielone, gołąbki, pulpeciki, papryka faszerowana, krokiety (choć lepszy jest farsz z gotowanego mięsa i następnie zmielonego- ale tak też można pokombinowac) Jak mi coś jeszcze wpadnie do głowy to napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicca
mam ten sam dylemat:)Muszę zwlec się z kanapy,oderwać się od kompa i wyjść do sklepu,bo nic nie przygotuję bez zakupów.Lodówka po niedzieli świeci pustkami.Zjadłabym gołąbki,ale nie mam już czasu na przygotowanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicca
z mielonego robię takie moje risotto,gotuję ryż,smażę mięso z cebulą,doprawiam,dodaję puszkę kukurydzy i puszkę czerwonej fasoli i już.Moja rodzinka to uwielbia,a jeszcze do przygryzienia ogórek konserwowy,smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam zrobic golabki ale nieuwierzycie, w kraju gdzie jestem kapusta jest wielkosci pomaranczy.wiec odpada.znalazlam przepis na zapiekanke.mieso mielone z cebulka podsmazyc, potem makaron ugotowac, dodac fasolke szparagowa (z puszki) i ukladac warstwmi . zalac sosem z smiatany jajka i zóttego sera. sprobuje to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zle mi sie sni
muszu zrob, latwe i szybkie do przyrzadzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zle mi sie sni
mieso podsmazasz i odstawiasz, robisz mocno scieta jajecznice i tez odstawiasz nastepnie pieczarki (pokrojone) i cebule tez podsmazasz. mieszasz pozniej wszystko to co podsmazylas, podgrzewasz i dodajac przyprawy gotusze ryz i po sprawie, obiad gotowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zle mi sie sni
nie wiem jak to sie pisze dokladnie ale ja tak to nazywam :) smakuje wybornie, smacznego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupoty gadasz
makaron z serem mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruca fuks
Jak kapusty dużej nie możesz dostać to zrób papryke faszerowana(na czarnej oliwce jest przepis). Z doswiadczenia polecam sos pomidorowy dorobić(taki sam jak do gołąbków).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieromantyczna
a ja polecam cilli con carne podsmazam w garnku mieso mielone dodajesz do tego mrozone warzywa w paski hortexu do tego czerwona fasole z puszki i sos meksykanski i slodko kwasny uncle bens i podajesz z ryzem, 15 min i gotowe i palce lizac . polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topexxa
ja dzisiaj zrobie sobie makaron z pesto, dobre i szybkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
felina21-zrób takie niby gołąbki.Kapustę drobno posiekaj -najlepsza jest włoska -ale zwykła tez może być, wymieszaj z mielonym mięsem ,kapusty musi byc sporo,dodaj jajko,podsmażona cebulkę ,sól i pieprz.wszystko wymieszaj i formuj kotleciki.Usmaz na patelni na rumiano,przełóż do garnka wyłożonego liśćmi kapusty,podlej bulionem z kostki,dodaj pomidoty lub koncentrat i dus to przez pól godziny lub wstaw do piekarnika,możesz dodać śmietanę ,ostatnio do tej masy dodałam trochę ugotowanego ryżu i tez były pyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefii
DO FELINA21,możesz zrobić gołąbki! Przygotowujesz mięso tak jak do zwykłych gołąbków,ale kapustę ucierasz na tarce jarzynowej i mieszasz,formujesz owalne pulpety i gotujesz ,tak jak normalne .Smak jest bardzo podobny,ta Wasza mała kapusta jednak się przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefii
No tak ,ten przepis już ktoś podał,a tak chciałąm Cię zaskoczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likto
muszu pyszne mniam mniam Dziekuje i polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mam pieczone udka kurczaka + ziemniaki + surówka (kalafior, por, majonez, sól) a jutro zrobię muszu :D pierwszy raz o czymś takim słyszę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jest chiiili c.c.
nieromantyczna a ja polecam cilli con carne podsmazam w garnku mieso mielone dodajesz do tego mrozone warzywa w paski hortexu do tego czerwona fasole z puszki i sos meksykanski i slodko kwasny uncle bens i podajesz z ryzem, 15 min i gotowe i palce lizac . polecam jak to jest jest chili c.c to ja jestem swiety turecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schab w paski
z curryyy+cynamon+sambal+swierzy imbir+ocet winny+czosnek+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++do tego ryz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnym i szybkim jedzonkiem jest makaron z jajkami. gotuje makaron. wzocam go na patelnie z olejem. podsmarzam co rusz mieszajac. wbijam pare jajek ja lubie sporo z 5-6 sztuk. doprawiam ziarenkami smaku i wegeta. mieszam co rusz i na talerz. mozna z dodac kieczup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×