Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bigass

Dziewczyny z duza pupa - gdzie kupujecie spodnie?

Polecane posty

Gość bigass

Jak w temacie..ja juz nie mam sily. Jak na tylek dobre to w pasie za luzne. Jak w pasie dobre, dupsko sie nie miesci. Chodze po sklepach i licze na odrobinke szczescia. Kieys mi sie udalo w Big Starze, ostatnio w Crossie i Tatuum. Ale co roku ten sam problem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaj spodni
z większą domieszką elastyny ;) w pasie będą ok a w pupie się dostusują ;) ja mam inny problem z tego gatunku w pasie i pupie byłyby ok gdyby nie nogi ;( to jest utrapienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaj spodni
aaa co do sklepów to trzeba pochodzić po wielu, ale poszukaj na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcat
ja bym nie kupowała na allegro bo przy takim problemie spodnie zawsze trzeba przymierzyc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
Mam ten sam problem,czyli dużą różnice miedzy pasem a biodrami i niestety wszyskie spodnie musze w pasie przerabiać,naczej nie mam mowy żebym z pupą weszła. Jak miękki materiał to dookoła robię pełno zaszewek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkhjkbnmkkbnmk
Kupuj spodnie gdzie chcesz, a potem noś do sprawdzonej krawcowej. Ja tak robię i jestem bardzo zadowolona. Rutynowa poprawka to koszt około 10 - 15 zł, a przynajmniej mam święty spokój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigass
Dzieki. Kiedys myslalam o krawcowej, ale sadzilam, ze poprawki tego typu sa drogie. Najbardziej mnie wkurza, ze co sklep, to mam inny rozmiar. No i ta panika, kiedy spodnie juz sie przecieraja, a ja nadal nic nie upoluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marciasek
dżinsy kupuję w C&A. W wersji long, bom wysoka, ale mają też regular i short. Porządny, damski krój z dodatkiem lycry. No i kosztują stówkę z grosikiem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klassi
To jest faktycznie problem, nawet jeśli idę do sklepu typowego z jeansami i proszę o specjalne modele dla kobiet - czyli więcej miejsca na biodra, to i tak trudno jest dostać modele dobrze skrojone :/ Muszę się nachodzić albo poszperać po necie za dobrą parą spodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylonka
Zgadzam się, że trzeba się naszukać by znaleźć spodnie, które będą się nadawały na kobiecą figurę. Ostatnio całkiem niezłe udało mi się znaleźć w tym klubie zakupowym stilago.pl. Co chwilę mają tam wyprzedaży różnych europejskich marek. Więc można natrafić na coś dobrej klasy za niewielką cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla duzych pup
najlepsze sa obcisłe skórzane - po pewsze dlatego ze sa obcisle czyli optycznie zmniejszaja pupe a po drugie dlatego ze sa seksowne czyli przyciagaja uwage bardziej niz twoje cialo! sprawdzilam - naprawde to działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mam duza pupe i mala talie i powiem Ci, ze kupowanie dzinsow to horror. Jedyne ktore na mnie pasowaly idealnie to Joe's Honey Curvy Fit, no ale ta cena.... Wiec teraz zanosze dzinsy do krawcowej i po problemie :) Czytalam ze teraz Levi's wprowadzil na rynek nowe wersje dzinsow ktore sa dopasowane do roznych kobiecych sylwetek. Np. ich dzinsy Bold Curve maja byc swietne dla kobiet o duzych pupach i malych taliach. Nie probowalam wiec nie wiem ile w tym prawdy, ale podaje linka do artykulu: http://kobieta.wp.pl/kat,26307,title,Jeansy-idealne,wid,13324392,wiadomosc.html?ticaid=1c7ab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facesitting1
Chętnie poznam jakąś panią z dużą pupą. Facesitting1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na duze pupy tylko
obcisla skóra! - mowie skorzane spodnie cholernie wyszczuplaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obszerne biodra niezle maskuje szkocki kilt ;-) jezeli jeszcze talia jest wąska, to lepszego kamuflażu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×