Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nana11

Niedowaga

Polecane posty

Witam! Kochani mam wbrew pozorom wielki problem i mam nadzieję że ktoś będzie umiał mi pomóc, doradzic bo sama już nie wiem co robic... Mam 19 lat, 162 cm wzrostu i przy tym 42 kg wagi. Tragedia! A moje wymiary to już wogle... 78 63 i najgorsze w biodrach 77... A nogi jak zapałki. Rok temu ważyłam 49 kg i było ok ale schudłam i nawet wiem dlaczego- przez stres. Od jakichś 4 miesięcy jest ok tzn. brak stresu, nerwów ale wrócic do swojej dawnej wagi już nie mogę i nie przytyłam nawet grama. Słyszałam o takim czymś jak peritol... Czy to naprawdę działa??? Czy są jeszcze jakieś preparaty o podobnym działaniu? Co mogę zrobic żeby naprawdę przytyc? Słyszałam że tabletki antykoncepcyjne mogą zadziałac... POMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo ja mam 160 i waże 43...:) Alllle mam taką przemiane...:) nie łam się...Razem ze stresem skończą się kłopoty...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stres już dawno się skończył a nawet kg mi nie przybyło. Czasami to jestem naprawdę załamana i wstydzę się wychodzic do ludzi. Kiedyś często nosiłam spódnice i dekolty a teraz nie mogę bo wyglądam strasznie. Niby taka głupota a tak mi tego brakuje:\'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×