Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroczka1986

Zaczerwieniona skóra głowy!!! Pomocy...

Polecane posty

od jakiegoś czasu strasznie zaczęły mi wypadać wlosy. nie wiedziałam o co chodzi. pewnego dnia postanowiłam dowiedzieć się czy to może z moją skórą głowy jest coś nie tak. okazało się, ze prawie cała była zaczerwieniona. nie mogę się pozbyć tego zaczerwienienia i myślę że to przez to wypadają mi włosy. co mam z tym zrobić? może ktoś miał taki problem i sobie z nim skutecznie poradził??? proszę o pomoc. z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę poradźcie mi coś. dodam że u dermatologa byłam. zbagatelizował tylko sprawę i uznał że przesadzam. ale ja wiem jaka skóra na głowie powinna być. moja jest nienormalna. no bo kto by się nie zadręczał jakby mu z głowy wlosy masowo nie wypadały???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sroczka, idź do innego dermatologa, takiego który Cię tak po prostu nie spławi, nie wiem co innego mogę doradzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skąd mam y wiedzieć
a skąd do licha mamy wiedzieć co ci dolega ? zrób badania, poziom hormonów, morfologię krwi, zeskrobinę z głowy to się dowiesz w czym tkwi problem może masz zapalenia, łojotok, grzybicę, łuszczycę, zaburzenia hormonalne, anemię, nikt ci tu nie powie dlaczego wypadają ci włosy polecam taką kurację : tabletki Revalid 3 x 1 min przez 3 miesiące i szampon Oceanic Ocerin OPX , może pomoże, a jak nie to nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym, wypróbowanym przeze mnie sposobem na poprawienie kondycji włosów i skóry głowy, było zamontowanie filtru prysznicowego KDF, który sprawił, że woda nie jest twarda i lepiej działa na włosy i skórę głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×