Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmartwiona troszke

goraczka, odpowiedzcie pliss

Polecane posty

Gość zmartwiona troszke

moj 4 miesieczny synek dostak dzis goraczki, mial 38,5, teraz mu ja zbilam to spada. I mam pytanie. Maly chyba bedzieniedlugo zabkowal, tzn slini sie bardzo i pcha raczki do buzi ciagle. Czy to moze byc przyczyną goraczki?? Nie ma kataru, nie kaszle, nic nie wskazuje raczej ze go cos boli. Jest tylko bardziej niespokojny, przez temperature. Czy moze miec ona inna przyczyne??? Jutro isc do lekarza jak dalej bedzie mial, ale np mniejsza??????Bardzo prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaeryka3
calkiem prawdopodobne ze to od zabkow ktore czasem daja objawy na dlugo przed tym nim sie pojawia,sprawdz czy nie ma czerwonych napuchnietych dziasel i posmaruj jakas mascia na zabki,a na goraczke podaj czopek lub cos w zawiesinie,gdyby to nie pomoglo i maly zaczał przelewac sie przez rece jedz do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona troszke
napucnietych raczej nie ma, tak mi sie zdaje. teraz spi to nie sprawdze. dostal czopek. no ale jeseli do jutra goraczka sie utrzyma ale mniejsza to isc do lekarza?? jak nie bedzie mial innych objawow jakiegos chorobska??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaeryka3
ja bym poszla lepiej dmuchac na zimne w koncu to jeszcze male dziecko a i ty bedziesz spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki

Witam ;-) Kupilam sobie zestaw BabyTemp+kompres żelowy mini niedawno i zaluje tylko jednego...że tak puźno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna
Dnia 14.02.2019 o 15:43, Gość miki napisał:

Witam ;-) Kupilam sobie zestaw BabyTemp+kompres żelowy mini niedawno i zaluje tylko jednego...że tak puźno!!!

Tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×