Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szalonaa1777777

zdjecie

Polecane posty

Gość Szalonaa1777777

mam strasznie małe piersi i jakis nieforemny brzuch.. :( sami zobatrzcie.. wstydze sie rozebrac przed moim chłopakiem:( http://www.voila.pl/219/v29l5/?1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No faktycznie, straszna z Ciebie maszkara, ja bym skoczyła:(PS: Nie zaglądajcie w linka, jeśli nie chcecie miec koszmarów w nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mofo
no na tak male piersi ubrac jeszcze mniejszy stanik zeby bokami wychodzily to trzeba miec chyba talent :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WalnieCiewDupke24
fajne bombelki.. małe ale fajne..:) a brzuszek zajebisty nie jedna o takiem marzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejejruiorri
pozdro jak zawsze krytykuje ,pani idealna piersi małe ale fajne i w brzuszku też nie widzę niczego strasznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyksztaucona26
Nie wychodza jej bokami.. to jest hmmm zmarszczona skora od odruchu.. sama sama zobacz ze tez tak masz.... stanik bardzo dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polejka
ładne masz ciałko, Twoj facet kocha Cie taka jaka jestes a ne taka jaka Ty bys chciala byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szalonaa1777777
mam 174cm....:| hmm.. ale one sie nie ::wylewaja:: tylko na zdjeciu tak wyszlo..:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henrique
Nie pękaj, Koleżanko, na moje oko wszystko jest OK. Pozazdrościć szczupłego ciała może Ci niejedna. Fakt, że trochę ciasny stanik wożyłaś, stąd to na pierwszy rzut oka dziwnie wygląda :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szalonaa1777777
Polejka.... łasnie napisane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki expert
no co ty głowa do góry jesteś całkiem nie zła,jeszcze niejedna może ci pozazdrościć i piersi i brzuszka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ejejruiorri---> Masz racje.;) W koncu kupiłeś/as ją na allegro:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
anka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejejruiorri
ejejruiorri---> Masz racje. W koncu kupiłeś/as ją na allegro to do mnie ? hehe dlaczego sądzisz ze ze ja coś kupiłam na allegro ,jak do tej pory nie mam tam nawet konta,choć kto wie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalaman
to moze jeszcze zrób fote z profilu ale bez stanika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież
ona specjalnie tak napisała żeby jej wszyscy słodzili jaka jest zgrabniutka i wspaniała. Co za debilizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxvnm
nie przesadzaj! brzuch masz normalny a co do biustu, to niektore dziewczyny mają jeszcze mniejsze. Jaki masz rozmiar biustonoszaa? a czy b? i ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie nic
Nie wiem co chcesz od siebie? Chcesz usłyszeć komplementy ale wstyd się do tego przyznać? Nie ten adres :( Bądź przygotowana, że na kafe usłyszysz więcej słów potępienia niż pochwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _grzechotka
brzuch ok ale piersi hmmmm znaczy to miejsce gdzie wiekszosc kobiet ma piersi faktycznie kiepskie - poszukaj innych push up`ów ten który tu masz jest beznadzijeny mało foremny i robi ci jakief faldy pod pachami, to ze miseczki stanika są puste to widac ale nie muszą byc kwadratowe- zmien stanik bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka lol
kochana jesates zalosna.... wystawilas tu swoje zdjecie nie po to zeby je krytykowano tylko po to zeby ci pisano jaka jestes wspaniala:-S do kolegi wyzej: nie jedna ma o wiele ladniejsza budowe ale nie wrzuca tu swoich zdjec zeby jakies cwele sie tym podniecaly........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nodia
tez bym chciala tak wygladac.. moze kiedys :D jaki masz rozmiar stanika?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×