Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość planeta*

Jak odtruc dziecko po szczepionce?

Polecane posty

Gość gość
Odtrucie po szczepieniu? Z tego co czytałam to najlepiej wlewy dożylne z lewoskrętnej witaminy C, oczywiście dieta 3xbez przez miesiąc (bez cukru, bez glutenu, bez nabiału), oraz podawanie roztworu nanosrebra. Musisz znaleźć dobrego homeopatę w swoim mieście, on Cię pokieruje. Mam nadzieję, że pomogłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zapomniałaś o piciu moczu i wody utlenionej i hodowaniu cieciorki pod skórą. Bez tego żadne odtrucie się nie uda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Racja, jak mogłam zapomnieć, bez cieciorki nie da rady. Ale w ogóle wpierw trzeba zrobić badanie żywej kropli kriw dziecka, żeby ustalić z zatruciem jakim konkretnie metalem mamy do czynienia. No i przy okazji sprawdzić, czy nie ma kandydozy - ale to badanie żywej kropli krwi pozwoli ustalić, bo specjalista znajdzie zarodniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A komu ty pomoglas jak temat jest z 2008 roku ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temu kto go dzisiaj podbił o godzinie 15. Chyba szuka odpowiedzi na to samo pytanie, skoro wyciąga temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwator

Drodzy proszczepionkowi  panikarze , w kraju w którym mieszkam są protestanckie gminy (zbory) gdzie nie szczepi sie do 50% dzieci (tak to nie pomyłka są gminy gdzie około połowa populacji jest nieszczepiona ) Mówię oczywiście o Holandii. Idąc waszym tokiem myślenia dzieci te powinny chorować umierać itd. Czy ktoś z Was słyszał o jakichs pomorach holenderskich maluchów????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

uprać na 60 stopni, wychlorować, powiesić do wyschnięcia, powinno być ok, a jak dalej będzie "zatrute" to czynności powtórzyć, na mózgu matki też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×