Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość będę bardzo wdzięczna

Do kupujących na ALLEGRO - doradzcie co robie źle prosze!

Polecane posty

Gość będę bardzo wdzięczna

Nasza firma oprócz sprzedaży "bezpośredniej" rozpoczeła 2 miesiace temu sprzedaż na allegro. Nie wiem jednak dlaczego ta sprzedaż idzie tak marnie :( Na "żywo" sprzedaje w 1 dzien więcej niż tu przez miesiąc :( Poradzcie mi prosze co robie źle????????????? Ceny mam na prawde niskie, czasem zjezdzam do hurtowych, odzież dobrą, na zywo ludzie się zachwycają jakością.... a tutaj? Czy mam zle zdjecia? Zły opis? Co robie zle? Zdazyło mi sie ze obnizylam 2 modele modnych swetrów do 28 zł i sprzedalam pare sztuk a u innych sprzedawcow na allegro schodzily one za 32-38 zł i schodzą dalej jak świeze bułeczki! Wszytkie aukcje mam promowane. Prosze o rady. OTO LINK DO AUKCJI: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=11342390 Z góry dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę bardzo wdzięczna
Proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfdsgrgrt
a ta kamizelka z koszulka to sa rozlaczne?? tzn mozna je nosic oddzielnie czy zszyte sa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdfghoef
Wyszczupl sylwetki na zdjeciach (kimono zakladane - nikt nie chce wygladac grubo, a na zdjeciu dziewczyna wyglada dosc pulchnie w tym swetrze) w photoshopie. Najlepiej schodza ciuchy w ktorych modelki na zdjeciach wydaja sie miec perfekcyjne figury. Osobiscie uwazam, ze to niezbyt etyczne, ale niestety taka prawda. Poza tym zlikwidowac odznaczajace sie staniki (sweter w paski). Ciuchy snie moga byc pogniecione, bo to sprawia ze wygladaja gorzej (wloski golf). Po prostu ciuch musi wygladac perfekcyjnie. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę bardzo wdzięczna
Dziekuje! A jak się wyszczupla sylwetki w photoshopie?????? Dziewczyna na zdjęciu nosi rozmiar S, wiec co mam ją wychudzić do rozmiaru .... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem głównie kwestia czasu. ludzie kupują lu użytkowników którzy mają kilka lub kilkadziesiąt tysięcy pozytywnych komentarzy, a nie 100. zmieniła bym też zdjęcia. moim zdaniem lepsze byłby by całe sylwetki i modelka, która pokaże twarz. jak pokazujesz od szyi do bioder to już lepiej na manekin o idealnych proporcjach lepiej te ciuchy nałożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne ciuchy :) kupiłabym chętnie ale za małe rozmiary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwa studentka
zgadzam się z meą, wystaw też ciuchy w większych rozmiarach, takie lepie schodzą, co do ciuchów ciążowych, dałabym chociaż jedno zdjęcie bokiem, żeby można było zobaczyć jak te bluzki układają się na brzuszku itd i naprawdę lepiej jak byś dała zdjęcie całej figury razem z twarzą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soczewka
Ponawiam pytanie dziewczyny wcześniej : czy te kamizelki są zszyte z koszulą ?? Czy można je nosic osobno ?? Poza tym ubranka masz bardzo ładne , ten golfik z krótkim rękawem jest świetny. Może uda mi się męża na niego namówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę bardzo wdzięczna
Dziekuje! Wiem, że ubanka są ładne, bo dobrze się na zywo sprzedają :) Tylko nie wiem co robie nie tak na allegro... tzn juz powoli wiem dzieki Wam:) Jesli chodzi o kamizelkę z koszulą satynową to jest to zestaw łączony/zszyty - nie mozna nosic osobno. Do osoby ktora napisała że ciuszki są dla niej za małe - włoskie kamizelki/ sukienki są dobre na rozmiar XXL! Pozdrawiam i dziekuje za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie potrafisz to sie nie b
ierz za cos :o lbo suwaj ALE TLO albo zostaw je :o zostawione lamy, paski, cipay po zle usunietym tle to jesdna z najbardziej niechlujnych rzeczy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę bardzo wdzięczna
Niestety nie :( Wszystkie ciuchy ktore mam teraz nie beda sie juz powtarzac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę bardzo wdzięczna
Tak wiem z tym tłem, ale dopiero się uczę sprzedawać na allegro. Postaram się to zmienić... dziekuje za radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooooooooooo
ja na allegro nie kupuje ciuchow, bo nie chce kupywac "kota w worku", niewiem jakiej jakosci są te ciuchy, a pozatym kupywanie bez przymierzania a potem ciuch moze nie pasowac, itp, no i nie mam pewnosci czy ciuchy te nie były noszone. Moze inni ludzie tez nie kupują ciuchów na allegro z tych powodow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę bardzo wdzięczna
dziekuje za opinie ale ludzie kupuja na allegro i to sporo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soczewka
Ja na allegro z ciuchów nie kupuję tylko spodni. Tigraa - Twoje ciuchy nie są w moim guście , poza tym sprzedajesz głównie spodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę bardzo wdzięczna
Kobietki powiedzcie mi prosze co robic- chce zakupic manekina (bialy czy czarny?) - czy odzież przedstawiana na manekinie zachęciłaby do zakupu? Bo zawsze mi sie wydawało ze modelka lepsza... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soczewka
modelka lepsza a jak manekin to sama nie wiem. Do jasnych ubrań lepszy czarny, do ciemnych biały :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takooowa
przede wszystkim ZMIEN MODELKE/I !!!!!!!!! po pierwsze po cholere bierzesz kogos kto jest w ciazy,bo niestety brzuch zajebiscie znieskztalcil cala bluzke, a co te co nie sa w ciazy to takiej bluzki nie zaloza ( klientow ktorzy nie sa w ciazy jeste wiecej niz tych ktorzy sa ) http://allegro.pl/item482418123_piekna_w_ciazy_wloski_dlugi_golf_naszyjnik.html to to nie wiem czy ta sama w ciazy czy inna ,ale znowu po partz na talie - znieksztalcona http://allegro.pl/item482375790_golf_melanz_super_cena_piekne_kolory_s_m.html ZMIEN MODELKE!!!! No i nastepne- szczerze to pownien tam byc numer 0700 ,kolo tej modeleczki.... sorry , poza jakby byla tania dziwka ,co sie kojarzyu razej z niska jakoscia ubran i w ogole calej firmy. http://allegro.pl/item481947095_golf_tunika_w_najmodniejsze_pasy_wyprzedaz_uni.html Albo zmien modelki albo uzyj manekinow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soczewka
Modelka nie jest aż taka tragiczna, nie przesadzajcie. Wystarczyły by lepsze zdjęcia i cała sylwetka i będzie ok. Poza tym widzę , że ta sama tunika jest jako zwykła jako i ciążowa (na innej aukcji) i bardzo dobrze , bo i nieciężarne i ciężarne mogą ją nosić. A modelka raczej nie jest w ciązy , tylko coś tam sobie włozyła , bo to ta sama babka na kilku aukcjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co w tym złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie jest coś w tych aukcjach \"nieładnego\" 1. Zdjęcia - większość (jeśli nie wszyscy) klienci są wzrokowcami a zdjęcia niestety nie porywają jakością. Popracuj nad lepszymi zdjęciami ( więcej światłą i trochę obróbki [w tłach widać elementy ścian itp]; 2. Modelka - faktycznie jak pisali przedmówcy - ładniej wygląda modelka z twarzą - bardziej profesjonalnie; 3. Opisy na allegro - W opisach jest sporo składniowego chaosu - w zdaniach części przenoszone do następnych linijek są dziwnie dzielone, np: \"W SZAFIE KAŻDEJ MODNEJ KOBIETY NA SEZON JESIEŃ - ZIMA 2008/2009\" płynniej się czyta gdy jest: \" W SZAFIE KAŻDEJ MODNEJ KOBIETY NA SEZON JESIEŃ - ZIMA 2008/2009\" 4. i jeszcze raz zdjęcia - gdy umieszczasz zdjęcia różnych wariantów bluzek nie mogą wyglądać tak samo(kolorystycznie) np golf tunika w pasy. W ofercie są kolory :czarno- biały ;brązowo-biały; ciemna śliwka-biały. Ustawiałem monitor na różne sposoby i w każdym wyświetlaniu widać jakby wszystkie golfy były czarno-białe. 5. Troszkę cierpliwości - macie jako sklep jeszcze mało komentarzy, a wiem np po sobie , że wolę kupować od supersprzedawców. Ale wszystko w swoim czasie i tego Wam życzę. Mam nadzieję że moje sugestie choć trochę pomogą. Powodzenia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę bardzo wdzięczna
Dziekuje za rady kupujemy manekina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chiny
Dziewczyny - to chińskie badziewie :( !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×