Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Onnnn...

Zakłopoany mąż

Polecane posty

Gość Onnnn...

Witam. Moja żona po kursie chodzi ze znajomymi na piwo a ja siedzę z dzieciakami w domu. Proszę napiszcie co byście myśleli o swojej znajomej która by z wami piła piwo i zachowywała się jak moja żona czy jej zachowanie jest pozytywne czy negatywne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że pozytywne. Warto żeby się po kursie trochę rozerwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onnnn...
raz w tygodniu. Jak wraca głosno beka i pierdzi a do dzieci wola gdyby nie ten dech to by czlowiek zdechl i macha reka zeby smrod odgonic. czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przesadzaj, daj dziewczynie też wyjść ze znajomymi. Jej znajomi raczej myślą, że ma fajnego męża. Mi koleżanki zazdroszczą, że mogę czasami wyjść, pogadać ze znajomymi. To świadczy tylko dobrze o tobie. Poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ważne jak mówi
Pomyśl, czy Ty byś się czuł w porządku, gdyby to ona zostawała z dziećmi a Ty był na piwku ze znajomymi? Jeśli uważasz że ok, to jej też dię nie czepiaj. A jeśli sądzisz, że to by było z Twojej strony nie fair - to pogadaj z nia o tych wyjściach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roki500
Myślę że nie ma w tym nic złego, każdemu należy się chwila rozrywki. Trzeba oderwać się czasami od rzeczywistości. Poprostu się wyluzować,faceci przeważnie chcieli by żeby ich żony siedziały tylko w domu,zajmowały się dziećmi i wykonywały wszystkie obowiązki domowe.Ale niestety ja wychodzę z założenia że jeśli facetowi można to i kobiecie tym bardziej i mam nadzieję że w ten właśnie sposób zaczną myśleć wszystkie kobiety. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może sie puszcza
Jak idzie ze znajomymi to luz, ale czy jestes pewny że Cie nie okłamuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie by wolał sam chodzic na piwko, a żonka niech by w domu gnuśniała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzr
HEH FACET... CHCIAŁBYŚ SAM CHODZIĆ NA PIWO A ŻONA ŻEBY W DOMU Z DZIEĆMI SIEDZIAŁA?! BARDZO DOBRZE ROBI. JEDNA Z NIELICZNYCH PEWNIE. W INNYCH SYTUACJACH JEST NA ODWRÓT MOŻNA JEJ POGRATULOWAĆ ŻE UDAŁO JEJ SIĘ TEGO DOKONAĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet na 100
baba która żłopie piwo to facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×