Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marino131

Szukam kobiety która jest niezadowolona ze swojego męża

Polecane posty

Gość ogłoszenie podszył się ktoś
mówię do Ciebie podszywaczu!daj głos!zabrałeś mi nicka!oddaj coś w zamian! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogłoszenie v 33... asceza to umartwianie / do Twojego wglądu, pleciesz oby pleść/. a brak seksu to nie umartwienie?:O pomaranczowe nie wiem co :O Ty za to mądrosci wygłaszasz :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zojka14
Myślę że masz rację wiek nie zawsze ma znaczenie ale w tym przypadku różnica jest zbyt duża ...po za tym mam na tyle zdrowego rozsądku aby nie zadawać się z mężczyzną niewiele starszym od mojego syna...a (nie chwaląc się)fotka mogłaby cię zmylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogłoszenie podszył się ktoś
zojka Tyś mądra kobita!skromność w życiu nie popłaca!teraz jest czas chamów więc trzeba o swoje walczyć :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm zaintrygowała mnie Twoja wypowiedź. :) może jednak się pokażesz - nic to nie kosztuje a radości trochę możesz mi sprawić :) hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogłoszenie podszył się ktoś
i biedak złapany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogłoszenie podszył się ktoś
te-Poznaniak -jakaś fama tu krąży :P podobnoś najlepszy w łóżku i Twoje wyczyny świat już poznał a kobity biją się o noc z Tobą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zojka14
no nie wiem ....myślalam że nie bierzesz pod uwagę 40latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fama krąży,..? ciekawy jestem skąd ta fama skoro na forum jestem od dzisiaj no ale cóż - bywa różnie :) niektórzy nie mają co powiedzieć o sobie - mówią o innych - widziałem te pojebane posty - nie wnikam a Ty..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgubilam sie juz troche, musze przyznac, ze nie mam pojecia o czym piszecie....:P ja jestem w zwiazku 5 lat, jestem mloda i wcale sie nie nudze!!! dlatego tez nie moge pojac, ze to jest w ogole mozliwe...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz o 5 latach z jednym partnerem ? i przy tym ze nie ma nieczego co chciałabyś zmeinić bądź niczego co chciałabyś poznać..? nie sądzę aby wszystko było idealnie no chyba ze trafiłas w sam srodek za 50 pkt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 lat z jednym, jedynym, pierwszym facetem. pewnie, ze sa rzeczy, ktore mnie denerwuja (nieumyte talerze w zlewie czy bajzel na biurku), ale to sa takie pierdoly, ktore zreszta wszyscy popelniaja i bynajmniej nie sa powodem do zamiany czy kopania w dupe :) \ jestem szczesliwa, zadbana, dowartosciowana, spelniona (no prawie), zaspokojona pod kazdym wzgledem kobieta. to jest moja dycha! :) i nie potrzebuje niczego poznawac, bo to, czego mi trzeba mam we wlasnej sypialni:) moze tak sie wydawac, ale ja tez nie twierdze, ze jest idealnie pod kazdym wzgledem (ja bynajmniej idealem wcale nie jestem), bo tak jest tylko w reklamach. ale przy odrobinie checi, inicjatywy, szacunku i milosci wszystko mozna poukladac tak, by bylo jak najlepiej.nieprawdaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ogłoszenia-podszywacz
Jestem baba. Przepraszam za PODSZYWANIE. Już nie będę, bo dali mi zajęcie w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitbabka
W sumie to jestem znudzona codziennością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
następni amatorzy kwaśnych jabłek../adrenalinki../ zdradzania/fafszu/obłudy/ i choooj wie czego jeszcze... ktos napisał.. skok ze spadochronu, albo nacpanie sie jakichś prochow.. by poeksperymentować.. kooorwa na sobie eksperymentowac, siebie krzywdzic a nie osoby z ktorymi się jest, zony, dzieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carismaaa
Droga..Lzo..Purpurowa - proponuję trochę więcej ddystansu do ludzi i do świata. Mniej emovji - będziesz zdrowsza ;) jak mawia dośc trafne powiedzenie "wolniośc Tomku w swoim domku". Ludzie zawsze będą robli to na co maja ochotę, to nie Ty jesteś od ich oceniania. ;) a wracając do tematu..u mie to juz 6 rok. Kcham, szanuję...nie jest mo żle..ale czasem czuje się straszliwie znudzona tym związkiem i partnerem. Brakuje mi np tych iskier w oczach jakie mial kiedyś na mój widok. Monotonia i codziennośc zabijaja namiętność ...nie ma co :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×