Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 nO_LivA

znowu w zyciu mi nie wyszlo

Polecane posty

Go艣膰 nO_LivA

znow jestem sama 馃槶

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 czas popl膮ta艂 kroki
kabaczek w d艂o艅! :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 przejdz na zycie uczuciowe
czemu piszesz o tym na forum erotycznym ? Tak Ci tez odpowiadaja

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
no jest tak jak mowi Kr贸lowaF8 za stara jestem na szwendanie si臋 za r膮czk臋 i podziwianie kaczek na stawie przez pol roku nim dojdzie do zcegos wiecej. potrzebuje faceta z jajami a nie ch艂optasia.Problem polega na tym ze kazdy nawet ten fajnie sie zapowiadaj膮cy, okazuje si臋 takim dupowaty - niedojrzalym,nieodpowiedzialnym no i jakos ma艂o zdolnym 艂贸偶kowo czy to zbyt wiele czego chce? :o

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Poznaniak jesli to 85 przy Twoim nicku jest wyznacznikiem Twojego wieku to i tak nie zrozumiesz :P zg艂o艣 sie za 5lat to moze Ci powiem

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Zamiast j臋cze膰, 偶e Ci nie wysz艂o - mi艂y ch艂opiec ja jazda :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
wiesz powiem Ci 偶e nie s膮dz臋 aby wiek w ka偶dym przypadku stanowi艂 o swiadomo艣ci cz艂owieka - no ale je偶eli masz takie teorie nie dziwi臋 si臋 niekt贸rym twoim s艂owom.. ...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Poznaniak a co Ty mozesz zaoferowac dojrzalej kobiecie ? Moze mnie przekonasz bo poki co mam kiepskie do艣wiadczenia, a i Twoj rocznik mi sie przewin膮艂 przez zycie brum - "Zamiast j臋cze膰, 偶e Ci nie wysz艂o - mi艂y ch艂opiec ja jazda " nadal nie jaze zacznij pisac bardziej po polsku niz slangiem

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kwestia nie w tym co mog臋 zaoferowa膰 ale w tym czego szukasz... napisz a zobaczymy jakie masz wymagania...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jak juz pisa艂am : -dojrza艂y /gl.emocjonalnie ale wiek tez raczej ma tu znaczenie powiedzmy od 28lat w gore/ -odpowiedzialny -zdolny 艂贸zkowo reszta dowolna, nie wazny wyglad facet nie musi byc "艂adny" musi byc interesuj膮cy

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
brum to co wg Ciebie znaczy : "Zamiast j臋cze膰, 偶e Ci nie wysz艂o - mi艂y ch艂opiec ja jazda" :o ? pytam raz jeszcze

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
no tak - ale wiesz 偶e wi臋kszo艣c takich facet贸w ju偶 jestna smyczy...?a z tego co pisze偶 szukasz faceta na wy艂膮czno艣膰 tak..?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
tylko i wy艂膮cznie na wy艂膮cznosc nie lubie si臋 dzielic facetem z innymi babami a i drugiej kobiecie nie zrobi艂abym takiego 艣winstwa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
uwaga t艂umaczy膰 b臋d臋 :-) "zamiast j臋cze膰, 偶e nie wysz艂o" - chyba wiadomo o co chodzi? "mi艂y ch艂opiec" - m臋偶czyzna ch臋tny i sprawny 'i jazda" - seks "ja" przed "jazda" nie by艂o potrzebne

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
normalny mazowsze - a to niby mam do 艣lubu czekac zeby pojsc z gosciem do 艂贸zka ? :o prosz臋 Cie 艣redniowiecze juz dawno za nami owszem ostatni pkt wychodzi w trakcie ale to mozna razem dopracowywac wiec nawet jesli wykresle ten pkt z listy to chyba dwa pozostale nie s膮 jakimis wyg贸rowanymi ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hehe do brum - teraz ja t艂umacze : zamiast jeczec - ok rozumiem i nie jecze tylko mowie mily chlopiec - hm ? wole facet贸w niz chlopc贸w i jazda - rozumiem jestem za ja- wprowadzilo zam臋t i dlatego nie rozumialam ca艂osc Twojej wypowiedzi ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a to brum to facet ? :o bo nie jestem w stanie okreslic plci po jego/jej wypowiedziach

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
no to juz mamy jasnosc a powiedz mi brum - masz faceta? Poznaniak - reklema reklam膮 ale towar i tak sie sprawdza w trakcie uzytkowania

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×