Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

desperados1

powiększanie piersi

Polecane posty

Gość gość
Czy ktos robil piersi u Sierocińskiego w Katowicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jechałam aż do Łodzi do kliniki Dermed , ale na pewniaka raczej bo znam osobe która wcześniej niz ja operowała piersi u dr Doroty żukowskiej. Też do niej się zapisałam i nie żałuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybierając lekarza warto słuchać, czytać co się o nim mówi. Generalnie to najwazniejsze jest nasze odczucie i to jakie wrażenie lekarz wywiera na nas na konsultacji:) musimy byc 100% pewne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zdecydowana na powiększenie piersi tylko zastanawiam się, którą klinikę wybrać. Może był ktoś w jakiejś w Szczecinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przeszłam operację plastyczną w Art Medical Center u dra Śliwińskiego. Efekt niesamowity, to że trzeba sobie dać trochę czasu na dojście do siebie to jedyny minus, ale uważam, że warto było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Polka
odpowiadając na pytanie wyżej... - ja robiłam rok temu w Klinice dr Marcina Sierocińskiego. wcześniej też czytałam fora i szukałam opinie i w sumie miał on dobre opinie. poszłam na konsultacje i byłam strasznie zadowolona ! indywidualne podejście, czułam się w pełni "zaopiekowana", w każdym razie piesi są boskie !! polecam naprawdę bo warto ! a cena też ok. zero jakiś powikłań, gdybym drugi raz miała wybierać klinike to wcale bym się nie zastanawiała i drugi raz bym tam poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no każdy pewnie wybiera lekarza pod siebie na podstawie odczucia na konsultacji:) wiec w sumie jak tobie ten lekarz podpasował to nie koniecznie komu innemu:) ale nie mówią ze tak nie będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na gabinet dra Łątkowskiego z Polanicy-Zdrój gdzie trafiłam za poleceniem przyjaciółki, która się 'powiększała' w zeszłym roku i zachęciła mnie. Zdecydowanie nie żałuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam powiększany biust w łodzi ;) I zgadzam się z co niektórymi wpisami , najpierw trzeba się zorientować m ppytać , poczytać komentarze ;) i wybrać lekarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miała któraś z Was taką sytuacje, że zmieniała wielkość implantów przed operacją na inne niż te, które wybrała na konsultacji? Myślicie, że była by taka możliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no lekarz raczej się zna na tym jaki rozmiar wybrać - no co jak co ale to on jest fachowcem w tych kwestiach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina221
Najlepiej czytać w sieci opinie odnośnie specjalistów. Ja tak zawsze robię. Przynajmniej wiem, że nie idę w ciemno. Jeśli ktoś szuka dobrego chirurga plastycznego do powiększenia piersi mogę ze swojej strony polecić dr Marcina Sierocińskiego. Świetny specjalista z doświadczeniem i wiedzą. Tu w razie czego podrzucam nr telefonu:575 661 292 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że warto poczytać opinie. Chociaż najlepszym sposobem chyba jest jednak przekonanie sie co do lekarza na konsultacji. Także warto poznać ich osobiście na wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajanka
nie robilam u tego specjalisty, zreszta istotny jest nie tylko wybor chirurga, ale rowniez implantow. polecam zaznajomic sie z tematem przed wyborem konkretnej marki- mi chirurg polecil implanty mentor- rowniez naforum wizaz czytalam opinie dziewczyn, ze sa z nich zadowolone. a jesli chodzi o takie praktyczne info to te implanty sa przede wszystkim najbezpieczniejsze na rynku, maja niski odsetek powiklan. mysle, ze to moze przekonac sporo kobiet, ktore np. boja sie operacji i ewentualnych problemow z peirsiami po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
Ja po opiniach trafiłam do dr. Chomickiej i nie zawiodłam się. Przyjmuje w Warszawskim Lux Medzie (ul.Puławska) świetna placówka, wyposazona w same nowoczesne sprzęty, a opieka na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo jesteś świeżynką w takim razie! :) fajnie - a jak się czujesz po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszynka08
Rozważam poddanie się operacji powiększenia piersi, ale na razie edukuję się, czytając informacje w internecie (np. na stronie: http://www.piersi.info.pl/mentor/implanty-silikonowe ) plus opinie na forach, bo to również przydatne źródło wiedzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wybrałam lekarza na podstawie odczuć po konsultacjach. Z pierwszego zrezygnowałam a za drugim razem udałam się do dr Jędrys i bardzo polecam. Pani doktor ma bardzo dużą wiedzę o operacjach piersi, potrafiła mi rzetelnie doradzić i czułam, że te konsultacje były naprawdę wartościowe i profesjonalne. Z zabiegu jestem bardzo zadowolona, efekt jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciemno bym na pewno nie poszła, szukałam sprawdzonej kliniki, fachowców, żeby wszystko poszło ok. Decyzja zapadła i operowałam się w Dr Osuch Clinic, wszystko poszło super. Pierwsze wakacje jak nie wstydziłam się nad morzem pokazać w bikini, matko ależ to uczucie jak się za mną panowie okazali. Polecam to CUDOTWÓRCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violena31
Naoglądałam się sporo operacji powiększania piersi, które nie wyszły tak jak powinny dlatego z wyborem kliniki czekałam do ostatniego momentu. Byłam na podniesieniu i powiększaniu piersi w https://medykestetic.pl/ i jestem bardzo zadowolona z efektu. Pełen profesjonalizm, a lekarze z wieloletnim doświadczeniem. Oby więcej takich klinik jak ta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaKozika2
A po co od razu operacje i ryzyko powikłań? Przecież są bezinwazyjne preparaty, jak BreastFast. ja pewien czas stosowałam, piersi zrobiły się pełniejsze i efekt jest długotrwały. Według mnie wystarczy i nie warto się narażać. Tu można więcej przeczytać o produkcie - https://www.chcemyschudnac.pl/breastfast/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×