Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ffuurriiaa

dobry szampon nawilżający włosy

Polecane posty

Gość gość
To forum to oprócz spamu niczego nie wnosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwoska2
A czy macie jakiś godny polecenia szampon do włosów farbowanych? Przyznam ze po 8-10 myciach po nałozeniu farby po prostu moje włosy nie wygladaja już tak dobrze. Stąd moje poszukiwania szamponów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.kascysko.blogspot.fr/2012/09/farbowanie-doswiadczenia-niewasne.html "Kolor wypłukuje Ci się bardzo szybko lub chcesz go utrzymać jak najdłużej Warto w tym momencie przyjrzeć się pielęgnacji, bo możliwe, że same robimy kuku naszemu wymarzonemu kolorkowi. Oczywiście możemy mieć też włosy wysokoporowate - z bardzo r****iwymi łuskami, które łatwo "puszczają" barwnik. Inna wersja - włosy mogą mieć "r****iwe łuski" po kolejnych farbowaniach - czasem zdarza się to po kolejnym z rzędu farbowaniu, czasem po jednym, i wywołuje u posiadaczki fryzury mocną konsternację :P Co zrobić w tych wypadkach?: domknąć łuski: chłodną wodą i płukanką kwaśną (oczywiście na occie owocowym, nie na cytrynce - chyba, że dążymy do rozjaśnienia koloru ;)) unikać podnoszenia łusek - sprawdzić się może unikanie trzymania odżywek i masek na włosach w cieple (czytaj: pod folią i ręcznikiem) A co poradzić wszystkim farbującym, niezależnie od porowatości, by utrzymać kolor? unikanie po farbowaniu olei wnikających(także w odżywkach): kokosowego, palmowego, wszelkich maseł (shea, babassu, kakaowe) - by nie uchylać łusek - przez około 7-10 dni unikanie protein - z tego samego powodu przez taki sam okres czasu kwaśna płukanka - by uwięzić barwnik"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesssenka
JA musze powiedzieć ze eksperymentuje z różnymi szamponami ale jednak rzeczywiscie jak wiekszośc z Was jestem wierna szamponowi Timotei. Po prostu dla mnie jest numerem jeden. A moje wlosy go kochaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
g***osrej, spamerko! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba skusze sie na to zeby własnie go wypróbować. Zwłaszcza ze ja mam problemy z tym zeby trafić w naprawde dobry szampon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirrandaa
Ja uwielbiam szampon timotei z wyciągiem z orzecha brazylijskiego, który zmiękcza włosy i nawilża skórę, a przy tym włosy mają taki fajny, lekko orzechowy zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od nawilżania są ODŻYWKI a nie szampony. Szampon ma jedynie nie przesuszać, czyli nie powinien zawierać detergentów typu SLES, SLS, ALES (a więc zdecydowanie odpadają wszelkie timoteje etc.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najprostszy szampon, najlepiej ziołowy odżywka z lnu do płukania ocet jabłkowy nie torturować włosów suszarką, prostownicą i lakierami a jak są naprawdę zniszczone to nie wierz w cuda , nic im nie pomoże, najlepiej ściąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto przyjrzeć się samej wodzie, w której myjemy włosy. Jeżeli jest twarda, może dodatkowo wysuszać włosy i skórę całego ciała. Od jakiegoś czasu stosuję filtr prysznicowy. Dzięki niemu moje włosy i skóra są nawilżone i miękkie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_
Dziewczyny super szampon, który ostatnio odkryłam to nowość Aussie Miracle Moist. Jako, że włosy mam bardzo przesuszone używam razem z odzywką 3 minutową też z tej serii. Po około 2 tygodniach naprawdę włosy odżyły, stały się błyszczące i nie były obciążone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja natomiast ostatnio przetestowałam serię kosmetyków Petal Fresh Organics. Są w 100% naturalne - tak przynajmniej twierdzi producent, ale nie posiadają na pewno SLSów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sprawdzałyście może szampon do włosów od BIONIGREE? To specjalistyczny szampon o działaniu oczyszczającym, przeciwłupieżowym i nawilżającym. Zamówiłam go sobie ze strony producenta i będę testować. Skład ma świetny więc myślę, że będę zadowolona. Tu link do tego szamponu: https://www.bionigree.pl/artykul/15-szampon-do-wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używam Radical do włosów suchych i zniszczonych plus mgiełka tej firmy i kurację Revitacell do skóry głowy i włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona34
Na moje włosy zniszczone od suszenia i prostowania idealną kuracją okazał się szampon Emolium, który zakupiłam w Aptece pod Smokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alentia
Zgadzam się z tym, że szampon do włosów suchych Radical https://sklep.farmona.pl/szampony-do-wlosow-radical/929-radical-szampon-odbudowujacy-330ml-5900117099407.html robi naprawdę porządną robotę jeśli chodzi o odbudowanie zniszczonych włosów. Bo ja myślałam, że dla moich już nie ma ratunku, a po kilku myciach z tym szamponem zaczęłam zauważać znaczną różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jednak mając do wyboru Radical, a Emolium, widzę efekty na moich włosach po Emolium i dużym plusem dla mnie jest szybkość realizacji zamówień na www.aptekapodsmokiem.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szampon który nawilża i jednocześnie dobrze oczyszcza skalp i włosy - jeśli chodzi o takie kryteria to według mnie najlepszy jest INOAR arganowy. Mam już chyba 3 buteleczkę i jestem bardzo z niego zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie szampony z olejem arganowym w HEBE bardzo dobry duży wybór, co komu służy;chemiczny Garnier z olejkami do włosów suchych; potem są te wszystkie ziołowe, uwaga na plątanie (O'Herbal z lnem koniecznie z odżywką).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RóżówaL
najlepszy jest szampon do włosów suchych z organicznewlosy.pl żeby efekt był epszy polecam też maskę z tej serii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na przykład lubię serię Universe od Kontigo - https://kontigo.com.pl/wlosy.html bardzo fajne szampony i odżywki do włosów, a gdzie indziej się z nimi nie spotkałam. Ciągle teraz tam zamawiam bo są mega dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynaa28
Poszukajcie sobie szamponu N-Hydra marki Togethair - od kilku miesięcy stosuję i chyba to najlepszy szampon i maska jakie miałam. Kupiłam u fryzjera ale na necie napewno znajdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×