Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Street_man

Zakupoholizm - przeczytaj!

Polecane posty

Na blogu: socialshopping.pl został umieszczony najnowszy artykuł o zakupoholizmie. Przeczytaj, sprawdź co to jest, wprowadź w życie metody jak kupować taniej produkty tej samej jakości. Jak nie przepłacać, jak nie popaść w nałóg zakupów - tym bardziej przed świętami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemal w każdym domu przed świętami sprząta się (99%) i robi zakupy (98%), przygotowuje się tradycyjne świąteczne potrawy (94%) i ciasta (87%) oraz stroi choinkę (ponad 90%). Tylko w co ósmym gospodarstwie domowym (13%) nie będzie się piekło ciast i jedynie w co siedemnastym (6%) nie przygotuje się własnoręcznie tradycyjnych potraw. W przygotowania do świąt bardziej angażują się kobiety niż mężczyzni. Ci ostatni bardziej na Sylwester Prawie 40% kobiet będzie "w pojedynkę" sprzątać mieszkanie, gotować, piec i smażyć świąteczne jadło, co trzecia z kobiet musi sama kupować świąteczne prezenty, a co czwarta musi sama zrobić całe przedświąteczne zakupy... Zgadzacie się z tym;>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pampaja
To jest prawda...i nie trzeba być bogatym, żeby na to zachorować. Wystarczy regularnie nie być w stanie odmawiać sobie nawet drobnych zakupów udając ze przyda sie to komuś np. w rodzinie. Ja chyba już to mam i nie wiem jak sobie z tym poradzić. Zarabiam średnio a nic nie potrafię zaoszczędzić...nie mogę przejść obojętnie nawet obok rzeczy mi nie potrzebnych. A zupełnym szałem jest allegro - nawet z domu nie trzeba wychodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allegro, ebay, amazon i wiele wiele innych. Są też małe sklepiki internetowe, autorskie, które mają swój własny klimat, styl - które również warto odwiedzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×