Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
fabulous

znizki, kupony rabatowe- co, gdzie

Polecane posty

Gość Natananan
Osoby które, chcą uzyskać rentę lub zniżki na przejazdy mogą zapisać się do Szkoły Policealnej, dzięki której otrzymają status słuchacza oraz stosowne zaświadczenie, że uczą się i przysługują im zniżki. W Gdyni polecam placówkę NOVA Centrum Edukacyjne. Bardzo fajna szkoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie jakieś kupony do media expert? Mam zamiar brać tv i sporo agd na mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni przecież mają zawsze jakieś promocje. Ale możesz poszukać w necie kuponów jak coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunita
No ja myśle że na pewno bedzie black friday w kilku miejscach, wydaje mi sie ze media expert cos szykuje fajnego, bo naet serwery sie im blokują...ciekawe co bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalinn8887
W necie można już od środy kupować taniej z okazji czarnego piatku np w tym sklepie https://www.krugermatz.com/ sporo okazyjnych cen na fajne gadżety komputerowe np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA CE WROCŁAW
MEGA PROMOCJA - BLACK FRIDAY!!! - Dopisz się do grupy i zgarnij zniżkę - 30% na czesne + wpisowe 0 zł na kursy i szkoły w NOVA Centrum Edukacyjne ! Przyjdź do naszego sekretariatu Wrocław ul. Oławska 4 tel.533 125 676 Promocja trwa od 24 do 25 listopada. www.nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria853
Polecam sprawdzanie aktualnych promocji na kuponiarnia.pl :) Regularnie robię zakupy z wykorzystaniem umieszczonych tam zniżek i dobrze na tym wychodzę. Przestałam przepłacać i poznałam dużo fajnych sklepów, o których istnieniu dotychczas nie wiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dailiida
W jagodowymkocie maja teraz kupony rabatowe na oświetlenie. Właśnie sama skorzystałam i zamówiłam lampki nocne do sypialni i córce na biurko. Fajne i można w nich wymienic sobie abażur. Zastanawiam sie jeszcze nad taką podłogową do salonu, w sumie to by sie nam taka przydała w kąciku wypoczynkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dużo sklepów mają w klubie Tipli (ich strona -tipli.pl). Tutaj można faktycznie każde zakupy zrobić ze zwrotem pieniędzy na konto, nie jest to kolejny klub zakupowy przez który możesz tylko bieliznę kupić czy buty i nic więcej...No i też cashbacki są konkretne, można w skali roku nawet kilakset złotych być do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi się jak działa system cashback na tipli.pl. Ma to wszystko ręce i nogi, oni dostają prowizje od samych sklepów, nie zarabiają na mnie przez jakieś dodatkowe koszty itp. Wystarczy się zarejestrować i w zasadzie można robić zakupy ze zwrotem. Są też u nich na stronie w osobnej zakładce – kody rabatowe i jest ich dużo, można coś dla siebie znaleźć niezależnie co tam się ma w planie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-50% na Shaffashoes, nie dziekujcie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninawiet9889
A ja sama odkryłam rabacik na rzeczy z firmy Łucznik. Dodali w marcu w komentarzu pod swoim postem link do fajnego rabatu, pisali, że będzie działał tylko dwa dni, a okazuje się że jest aktywny do marca, ale 2019 roku :D Skorzystałam, zamówiłam maszyne i potwierdzam, że działa :) Podsyłam link https://galerialucznik.pl/client-rebate.php?discount_code=367GS2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninawiet9889
A ja sama odkryłam rabacik na rzeczy z firmy Łucznik. Dodali w marcu w komentarzu pod swoim postem link do fajnego rabatu, pisali, że będzie działał tylko dwa dni, a okazuje się że jest aktywny do marca, ale 2019 roku :D Skorzystałam, zamówiłam maszyne i potwierdzam, że działa :) Podsyłam link https://galerialucznik.pl/client-rebate.php?discount_code=367GS2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek5
Najwięcej najlepszych promocji zawsze widzę na Born2be, teraz widziałem mają promocję łączoną z WP ma darmową telewizję do każdego zamówienia. Dla mnie super sprawa, bo mam tylko lapka i mogę teraz bez problemu oglądać tv gdzie tylko mam ochotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbanika
Ja dostałam przez messengera kod na olejki CBD na www.konopia-med.pl KOD: S3RC3 Kod sprawdzony, działa bez limitu Grafika którą dostałam https://ibb.co/bz7ppT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zniżka -75% tylko do północy! kupon działa po zarejestrowaniu konta kod: QXZQF na www.urbanbee.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia Ra
Na crossjeans.pl mają promocję - druga para spodni za 40%. Mają duży wybór. Jest z czego wybierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka8811
Super promocje mają tutaj https://www.gobli.pl/kod-r206 !!!! Trzeba się spieszyć! Mają obniżki i kod na darmową dostawę. Sporo kasy można zaoszczędzić. Mają tam markowe szampony, maski, farby do włosów i wiele innych kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupon rabatowy booking.com - można zaoszczędzić na noclegu. Działający, sprawdzony i pewny link na zwrot 50 zł na rezerwację noclegu w booking.com Minimalna wartość rezerwacji uprawniająca do otrzymania zwrotu 50 zł to kwota 100 zł. https://www.booking.com/s/57_6/60666761 Zniżka 50 zł gwarantowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe promocje i obniżki cen z okazji świąt znajdziecie także na www.Abip.com.pl warto zerknąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogę podać kod promo na 20 zl na pierwszy przejazd my t a x i : "marek.pok2"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogółem warto też kupować w sklepach, gdzie na start są dość niskie ceny, to ważne szczególnie teraz przed świętami. Dlatego ja zrobiłam zakupy w sklepie - www.WielkiBambosz.pl - mają tam rzeczy idealne pod prezent świąteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×