Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Coconutt

Czy papierosy napewno nie zmniejsza skutecznosci doustnej antykoncepcji?

Polecane posty

blagam o pomoc, wiem ze palenie i pigulki = zwiekszone ryzyko zakrzepicy, ale fajki zawieraja tyle swinskich substancji, czy aby napewno nie ma to wplywu na ich skuteczność>? blagam o pomoc, chcialabym kochac sie bez dodatkowego zabezpieczenia.,Biorę cilest. regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sally harry i cukierki
Nikotyna nie ma bezpośredniego wpływu na działanie pigułek Jeżeli dużo palisz, powinnas zastanowic sie nad inna forma antykoncepcji, gdyż polaczenie pigulek z nikotyna może to doprowadzić do groźnych powikłań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdaje sobie z tego sprawe, akurat mam sesje i pale z nerwów, bardzo mi zalezy na seksie bez prezerwatywy, biore tabletki (cilest) regularnie popijam wodą. ale pale, czy naprawde nie obnizy to skutecznosci>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sally harry i cukierki
Nie, nie obnizy. Ale zastanow sie czy twoje zdrowie nie jest przypadkiem wazniejsze. Zakrzepica to nie jest kaszel. Decydujesz sama i twoj wybor, ale zastanowilabym sie powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera ciezko mi strasznie, szczegolnie teraz kiedy mam kupe egzaminow i nerwy mnie zzeraja. obiecuje sobie ze po sesji nie tkne. sylwestra planuje z moim facetem, dlatego mam nadzieje ze do tego czasu jakos sie to unormuje, w ogole ja strasznie schizuje, kochalismy sie zawsze z gumka, ale doszlam do wniosku ze po co truje swoj organizm? to chociaz dobry seks mi sie nalezy. chcialabym aby konczykl we mnie, jak moglabym sie uspokoic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×