Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mloda madra i monotonna

Pytanie do tych w temacie. Czy bycie callgirl jest az tak wyniszczajace psychicz

Polecane posty

Gość mloda madra i monotonna

Chcialabym wiedziec od dziewczyn , kobiet ktore maja w tym dosiadczenie, przezyly cos podobnego. Zastanawiam sie nad czyms takim a powaznie ., Mam juz 24 lata i probowalam wszystkiego w zyciu, mam wyksztalcenie, jednak praca od 9 do 3 nie jest dla mnie. Czegos mi ciagle brakuje, borykam sie z bulimia, anoreksja, alkoholizmem od kiedy postanowilam byc porzadna dziewczyna i szanowac siebie czyli od jakis 5 lat. Kiedys zasmakowalam w takim zyciu i czulam sie wtedy naprawde wyzwolona, czulam przyplyw adrenaliny. Jednak glos rozsadku przemowil do mnie, ze to jest niewlasciwa sciezka. Teraz prowadzac zycie niemal zakonne czuje sie strasznie pusto, zle ze sama soba, brakuje mi czegos. Z drugiej strony bycie prostytutka , nawet ta za przypuscmy 5tys za godzine jest bycie najgorszym scierwem wedlug spoleczenstwa. Sama nie wiem. I chcialabymn i boje sie. Nie wyobrazam sobie jednak bycia potraktowana w zly sposob przez kogokolwiek i wiem ze to moze byc naprawde traumatycznym przezyciem. Prosze wypowiedzcie sie zaznajomione w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×