Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Coala na tree

seks w pracy

Polecane posty

kolezanka niedawno zmienila prace. po 2 mies odkryla ze koledzy i kolezanki z pracy seksia sie ze soba w przerwie na lunch w toaletach, na miescie, w salach konferencyjnych. zarowno single jak i zajeci. u mnie - w mediach - tez to ma miejsce. czy praktykowaliscie seks w pracy ze wspolpracownikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty w ogole gadasz
ja pracuje w banku i nikt u nas nie rznie sie po katach:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że to normalne, ja zaliczyłam już trzech kolegów z pracy, moje koleżanki też nie są gorsze... Dzieje się to zwłaszcza na wyjazdach integracyjnych, jeszcze nigdy nie spałam sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe....to w terminlau mozna sie zgubic bez problemu. a to byla kolezanka czy tez z innej firmy, ktora dziala na lotnisku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kurva jeden blad sie przydazyk i wielkie halo Jarek jestes debil? Skoro tak to trudno:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jareczku, czy ty masz problemy z własna niską samooceną ? :o Nie zawsze najważniejsza jest forma, niekiedy bardziej istotna sprawą jest jej treść...szczególnie TU W SIECI ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likto
ja tez mam meza i dobrze nam Ale w pracy a raczej po pracy spedzam czasem mile chwile z kolega z inego dzialu Nie potrafie tego przerwac A na wyjazdach integracyjnych bawie sie z jeszcze innym-asyastentem szefa I szef o tym wie I cieszy sie ze sie tak integrujemy:) Mi jest z nim dobrze,tylko wiadomo...wyrzuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
phi...wyrzuty to drobnostka. wyrzuty ma tylko slaby czlowiek (Nietsche). albo to robis z zinnymi albo nie. a jak juz robisz to miej z tego frajde bez wyrzutow. CARPE DIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stachu yeah
Jaras ty niewyrosniety konusie z milimetrowym fiutkiem bez jaj:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarussss
kiedy cos ostatnio bzykales??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek_84 ---kogo ty qrva pryszczaty onanisto brudną szmatą nazywasz. odezwałam się CHAMIE do ciebie ludzkim głosem, ale taki tępy baran nie rozumie słów do niego kierowanych, idz yebnij się ty BUCU w ten zorany od trzepania kapucyna dekiel - I stan jak Pani do ciebie mówi 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×