Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama noska

moje dziecko trze cały czas nosek a nie ma kataru co sie dzieje?????????????????

Polecane posty

Gość mama noska

Witam moj 6-czny synek nie ma kataru a od kilku dni coraz bardziej trze nosek. Stał sie przy tym marudny. Wizyte u pediatry mam w poniedziałek. Czy mam sie niepokoic? co to moze byc? Nosek ma juz caly czerwony:( NAwilzam mu woda morska ale to nic nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama noska
hmmmmm no sama nie wiem. Powietrze raczej wilgotne i nie jest goraco w domu wiec chyba to odpada. Kurcze zaczynam sie nartwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama noska
nie na podwórku nie. Ale on w wózku siedzi jak zaczarowany wogóle sie nie rusza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach no tak:) Ale możliwe, że powietrze jest jednak za suche w domu. To, że nie jest ciepło nie oznacza, że jest wilgotność. Spróbuj mu powiesić mokry ręcznik przy łóżeczku, może coś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama noska
Dziekuje za rady. Zaraz to zrobie:). Ma powieszony na grzejniku taki nawilżacz z woda ale moze jest za słaby. Zaraz powiesze mokry recznik. Dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ręcznik to trochę mało:) A masz w domu sól morską do nawilżania noska? To jest najlepsze. Choćbyś nie wiem ile nawilżaczy miała w domu to w porze kaloryferowej zawsze w domu jest sucho - a tym samym i w takim małym nosku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama noska
ach mozliwe. Faktycznie moze zeby. Dziąsełka ma spuchniete od pewnego czasu a slini sie na potęge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola może mieć rację- z tym, że zazwyczaj dzieci trafiają piąstką do buzi, żeby dziąsła potrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jam to jest no ręcznik to faktycznie mało, ale nie pisałam o nawilżaczu bo nie każdy ma.... Można dziecko zabrać do łazienki i nawilżyć napuszczając gorącą wodę do wanny- taka inhalacja pomogła mojemu synkowi jak miał duszności. A jeżeli się ślini to na pewno zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój właśnie też trze od wczoraj i może mu górne dwójki wyjdą , bo zmierzły że wytrzymać nie idzie............. wrrrrrrrrrrr Jasne że czasem trze po dziąśle ale po nosie też, już wczoraj jak zasypiał to tak wścielke tarł a kataru nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a może spać mu się chce, spróbuj go ululac jak zaczyna trzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama noska
Tak teraz mi sie chyba to zgadza, w nocy stał sie marudny, budzi sie co jakis czas zeby za chwilke zasnąć, sliniaki zmieniam co godzine bo tak szybko "je moczy" i oprocz tego ciagle cos trzyma w buzi. No i od kilku dni tarcie noska. Moze trze dziaselka a przy okazji i nosek a ja to zle odebrałam. Nie ma to jak rady doswiadczonych mam. W poniedziałek wybiore sie do pediatry na wizyte kontrolna. Ale juz sie troche uspokoiłam.! Dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama noska
do aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tylko on trze prawie ciagle, podczas zabawy, po jedzeniu i zaraz po przebudzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga01025
moze cos do noska włozył, jakąś małą rzecz, bardzo głęboko, że nawet nie widzisz ze coś w nosku jest ,radze wizyte u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×