Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruszynka1988

ważne

Polecane posty

witam mam takie pytanie ostatni okres miałam 12 pazdziernika trwal zaledwie 2 dni od tego czasu niemam wogóle czy zemna jest cos nie tak jaka może byc przyczyna ze go niemam boli mnie brzuch czy moga byc to stresy albo inna choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dianka999
Mozesz np byc w ciazy, a ten okres to bylo delikatne krwawiuenie czy plamienie? Zrob test ciazowy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nu
1. zrób test ciążowy 2. wizyta u ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na co czekasz
albo ciąża albo zaburzenia hormonalne, już dawno powinnas być u gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na co czekasz
i nikt Ci na forum nie pomoże bo niby jak ? my za Ciebie nie stwierdzimy ciąży ani nie podamy lekó hormonalnych na wywołanie miesiączki okres może się spóźniać maks o 10 dni, co jeszcze chcesz wiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filirciaraaaaaaa
nie no, jebnieta ! pisza ci ciaza lub wizyta u gina, a ty glupia : POMOCY ! czytac nie umiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dianka999
Nie krzycznie na nia, moze jest w panice, zadzwon do gina, umow sie, wczesniej zrob test ciazowy, moze mialas duzo stresow i dlatego masz skapszy okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filirciaraaaaaaa
jakie nie krzyczcie ? takie pytania, to tylko dzieci zadaja, a skoro dzieci to nie powinny sie pieprzyc, glupie malolaty !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na co czekasz
jeśli dobrze podałaś: ostatnia miesiaczka 12 października, to obecnie masz 41 dzień cyklu....sorki, ale to się kwalifikuje tylko do lekarza gienkologa, bo jesli z ajkiegoś powodu zatrzymał sie okres, to i tak TYLKO lekarz może wywoływać miesiączkę lekami (po wykluczeniu ciąży oczywiście) i jeszcze jedno pytanko: nie stosowałaś ostatnio jakieś drastycznej diety ? nie schudłaś ostatnio dużo ? może ćwiczysz bardzo intensywnie lub byłaś przeziębiona ? choroba z wysoką temperaturą może zakłócić cykl, tak samo podróż do ciepłych krajów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nu
test kupisz w aptece a nawet w Rosmanie - cena od 11,00zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na co czekasz
no i fakt, piszesz pierdoły a nie piszesz najważniejszego, czy przedtem miałaś regularne cykle, ile trwały (cykle a nie krwawienie) i czy współżyłaś że można podejrzewać ciążę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz do gina..mozliwe ze masz zapalenie przydatkow, zmiany hormonalne lub po prostu z powodu stresu opoznia sie okres.Ja miałam opozniony nawet o50 dni, wyszło ze mam rozchwiana gospodarke hormonalna.Teraz mam załozona wkładke mirena z hormonem i jest oki..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×