Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość glodwin

odkurzacz do sprzatania

Polecane posty

Gość glodwin

Hej Potrzebuje porzadny odkurzacz do domu co polecicie? Pozdr gol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też jestem ciekawa
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makagigi36
mam w domu bardzo dobry bezworkowy dla alergikow (dzieci) LG, czyszczenie pojemnika nie jest specjalnie trudne a zbiera wszystko (ma ekstra koncowki) naprawde ok, w porownaniu do tradycyjnego - duzy plus za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szachares
a mogłabyś mi podac konkretny model tego odkurzacza? bo ja tez ostatnio oglądałam odkurzacze lg i nie wiedziałam na ktory sie zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhr
zalezy czy chcesz workowy czy bezworkowy, wlasciwie opinie sa podzielone mam standardowy tyl z workami papierowymi lG, ale zastanawiam sie nad bezworkowym - tyle ze to faktycznie droga sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona pani domu
ja w końcu kupiłam sobie odkurzacz bezworkowy, z pojemnikiem gdzie kurz zbija sie w kokon i później się z łatwościa go wyrzuca. bardzo fajna sprawa. Odkurzacz firmy lg - dobrze pracuje, wciąga rewelacyjnie brudy i sierść pieska z dywanów, cicho chodzi i jeszcze fajnie, że jest lekki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleonora Rrrr
a jakim masz model? Bo ja tez teraz chce wymienić odkurzacz na nowy i również chciałabym bezworkowy. a jesli chodzi o firmie Lg to jest jak najbardziej na tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona12345
ja mam jakiś lg, mąż ostatnio kupił do domu, tez bezworkowy z miękkimi zderzakami co mi sie bardzo spodobało bo nie rysuje mi mebli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanuleczka kuleczka
też mam odkurzacz lg bezworkowy i również zadowolona jestem. Duzym plusem jest to, że ma duże koła i nie przewraca sie na progach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę latoooooooo
ja upatrzyłam sobie odkurzacz lg z miękkimi zderzakami, w ten weekend chcę sobie go kupić. Dosyć przystępna cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani Halincia
z miękkimi zderzakami odkurzacz firmy LG? kurcze, ja jeszcze takiego nie widziałam a w sumie to chciałabym miec taki. Albo jeszcze podoba mi sie odkurzacz z funkcja prania, to chyba byłoby bardzo wygodne i przydatne w niektórych sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynnnna
ja kupiłam ten lg z miekkimi zderzakami - bardzo porzadny odkurzacz, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamin
co to znaczy, że ma miękkie zderzaki?? :P jeszcze nigdy nie miałam sprzętu LG w domu, ale ostatnio wyrzuciłam mój stary workowy odkurzacz i teraz szukam nowego, jakiegoś w miarę taniego, ale porządnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KataMa45
A co tam zderzaki! Nie wiem czy warto kupić odkurzacz bezworkowy czy jednak "bezpieczniej" będzie jak kupię workowo-bezworkowy, na stronie lge.pl czy coć takiego było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej kupić odkurzacz workowy a do niego dokupić jakiś filtr. Najlepsze odkurzacze i niedrogie robi firma zelmer. A filtr do takiego odkurzacza to polecam Twister Power.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×